00:30
live
Інформаційний марафон
01:00
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 4. Моторленд (Іспанія)

Лопес-старший: «Чи хочемо ми дати реванш Ломаченко? Звичайно ж ні"

Українцю не слід сподіватися на другий бій з абсолютним чемпіоном
31 жовтня 2021р. 11:10
Лопес-старший: «Чи хочемо ми дати реванш Ломаченко? Звичайно ж ні"
Фото: boxingscene.com

Теофімо Лопес-старший, Батьку і тренер абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Теофімо Лопеса (16-0, 12 KO), в інтерв'ю YouTube-каналу Fight Hub TV заявив, що Василю Ломаченко (15-2, 11 KO) не слід сподіватися на реванш з його сином.

«Ми тільки недавно перемогли кращого бійця в світі - Ломаченко. Ще й зробили так, що це виглядало легко. Судді все порахували правильно. Я віддав Ломаченко тільки один раунд - 11-й. Ти не можеш виграти раунд, добре проводячи сім секунд, а потім відступаючи. Судді дивилися на це. Це було навіть не роздільне, а одноголосне рішення.

Чи хочемо ми дати реванш Ломаченко? Звичайно ж ні. У нього немає нічого, що ми хочемо. Він би ніколи не зробив це для нас. Ломаченко сам не вписав опцію реваншу в контракт, адже справді вірив, що поб'є мого сина ».

Теофімо Лопес поділився планами щодо подальших поєдинків, Не забувши нагадати, що реваншу з Василем Ломаченко не буде.

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
31 жовтня 2021р. 12:44
Команда Ломаченко ошибаются в тактическом плане. Они выбирают  в соперники для Васи тех, которых уложил Лопес. Неужели этого они не предвидели?
31 жовтня 2021р. 12:39
Это очевидно что Лопесы включили задный ход по поводу реванша с Ломой. Этого должны были предвидет команда Ломаченко, и были вынудит гондонов- Лопесов согласится на реванш. Для этого Лома должен был пройти  топ боксеровв, таких как Хейни, Джервонта Девиса. И тогда элита бокса впрям заставили бы Лопеса сражаться в реванше.  А так Лома бьется с теми, кого уже  Лопес  побил.

X-Video: