Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Маліньяджі назвав наступного суперника Ломаченка

Цього бою хочуть більшість фанів боксу
Маліньяджі назвав наступного суперника Ломаченка
Василь Ломаченко / Фото - Yahoo
Колишній чемпіон світу Пол Маліньяджі на своєму YouTube-каналі прокоментував перемогу Василя Ломаченка (18-3, 12 КО) над ексабсолютом у легкій вазі Джорджем Камбососом (21-3, 10 КО) у поєдинку за титули IBF та IBO.

«Хороша та вражаюча перемога, але нічого несподіваного. Ломаченко вже давно не перемагав достроково. Це свого роду заява для нього, але водночас це дострокова перемога над бійцем, який нижчий за бійців, з якими Ломаченко бився у легкому дивізіоні. Я маю сумнів, що Джордж Камбосос побив би навіть Люка Кемпбелла. Так, у нього є перемога над Теофімо Лопесом, цього у нього не відібрати, але чим більше ми дивимося на Камбососа після Лопеса і навіть Лопеса – він не на тому рівні.

Я думаю, Ломаченко зрештою б'ється з Шакуром Стівенсоном. Тут немає подвійних думок, немає інших шляхів. Найкращі хлопці постійно уникають Стівенсона так само, як вони уникали Ломаченка, коли він був на піку. Мені здалося цікавим, що Девіс написав твіт про Ломаченка. Девіс ніколи не згадував його, навіть не писав нічого про Ломаченка, коли Ломаченко мав найкращі часи. Тоді він припиняв усі розмови на цю тему, він не хотів цього взагалі, але тепер усі бачать, як Ломаченко потроху згасає, йому 36, і тепер раптом усі хочуть його.

Я вважаю, Шакур – єдиний хлопець, який завжди хотів боротися проти всіх, попри все, і Шакур цього разу отримає бій проти Ломаченка. Я думаю, це буде велике ім'я, яке він, мабуть, здатний подолати. Для цього йому потрібно трохи більше попрацювати, змусити себе вийти на новий рівень. Мені здається, Шакур – це сьогоднішній Ломаченко, ніхто не хоче з ним битися».


Раніше колишній чемпіон світу Карл Фремптон назвав Ломаченко найелітнішим боксером.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця