15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Matchroom Sport: «Бенн не звинувачений в порушенні правил, не відсторонений, він залишається доступним для проведення бою»

Івент запланований на 8 жовтня
Matchroom Sport: «Бенн не звинувачений в порушенні правил, не відсторонений, він залишається доступним для проведення бою»
Конор Бенн / Фото - reuters.com
Промоутерська компанія Matchroom Sport, що представляє інтереси британського проспекта Конора Бенна (21-0, 14 KO), прокоментувала ситуацію з провалом боксера антидопінгового тесту, що призвело до скасування поєдинку з Крісом Юбенком-молодшим (32-2, 23 KO).

«Нам стало відомо, що випадковий антидопінговий тест Конора Бенна, проведений Добровільної антидопінгової асоціацією (VADA), дав несприятливий аналітичний висновок про сліди препарату проти безпліддя. Зразок Б ще належить перевірити, а це означає, що порушення антидопінгових правил не підтверджено. Бенн ні звинувачений в будь-якому порушенні правил, він не відсторонений, і він залишається доступним до проведення бою».


«Бенн з тих пір пройшов допінг-контроль, проведений Антидопінговим агентством Великобританії, органом, якому Британська комісія з боксу (BBBofC) делегувала провести допінг-контроль для організації поєдинку. Обидва бійці отримали медичну і юридичну консультацію, знають всі відповідну інформацію і хочуть провести бій».
Нагадаємо, що Бенн провалив тест на допінг перед поєдинком, Який був запланований на 8 жовтня. В організмі Бенна був виявлений кломіфен. Цей препарат переважно використовують жінки для стимуляції овуляції, але чоловіки застосовують його для підняття рівня тестостерону.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: