Вчора 2
Сьогодні 14
Завтра 13
Розгорнути Згорнути

«Маю достовірні дані та факти». Шатернікова – про позицію Ломаченка щодо війни в Україні

Ексчемпіонка не має сумнівів щодо Василя
01 серпня 2022р. 19:42
«Маю достовірні дані та факти». Шатернікова – про позицію Ломаченка щодо війни в Україні
Фото: newsfounded.com

Віцепрезидентка Ліги професійного боксу Аліна Шатернікова в своєму Facebook висловилася щодо Василя Ломаченка (16-2, 11 KO):

На всі інформаційні недолугі закиди та нездорові фантазії щодо Легенди світового боксу та спорту в цілому, українця, яким захоплюється весь світ, Василя Ломаченко повідомляю без емоцій та маючи достовірні дані та факти:

Василь Ломаченко – військовослужбовець Збройних Сил України з початку повномасштабної війни, весь цей час старанно виконує накази свого командира, та, як це було завжди, служить Українському народові та Україні.

Які війська, номер військової частини тощо – я особисто маю всю інформацію, але давати її не на часі та, відповідно, зовсім недоречно зараз.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Нагадаємо, що у Ломаченку загрожують спалити готель.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 10

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 серпня 2022р. 14:29
Недолугий коментар недолугої ватниці.... То чого васілій сам мовчить і постить різну ху..й...ню....
3 серпня 2022р. 09:08
Василю мы ввремо в тебе. Треба не сидіти за компом а    захищати рідну Україну.
2 серпня 2022р. 11:50
Треба обовязково щось тявкати про війну, тоді ти свій. Деяким індивідумам ніколи не зрозуміти, що є ті хто весь час тявкає. А є ті хто робить щось насправді
2 серпня 2022р. 12:22
Він вже висловив свою позицію, на фото з автоматом в ТРО. Потрібно кожну неділю її висловлювати, я цей Сенченко? Багато висловлює, але в лавах ЗСУ його ви не побачите. Ще Потап багато свою позицію висловлював, але де він, в Іспанії ховається. Для чого цей треш, сидіти за компом тявкати про війну, герої
2 серпня 2022р. 10:35
Чого чипились Ломаченка  в Україні є набагато більше зрадників,  злодіїв у владі, які грабували і далі грабують народ ,ніхто конкретно нічого не знає, а пише хирню , Ломаченко українець, герой
2 серпня 2022р. 07:30
Бо сама смердить рузькім міром.
1 серпня 2022р. 23:38
Нехай як мужчина скаже,що помилявся ,а зараз все зрозумів.Чому мовчить?
2 серпня 2022р. 08:08
Не плутай релігію і політику
2 серпня 2022р. 08:10
НЕ ПЛУТАЙ РЕЛІГІЮ І ПОЛІТИКУ, по друге помиляешься ти, ану визнай провину як чоловік.
3 серпня 2022р. 00:43
Хлопак захищає в ЗСУ свою країну, і це краще ніж слова. І , мабуть, не вам його навчати, що йому потрібно робити.  Легко на дивані сидіти, а пішли б у військо, ось тоді йому б розказували щось….

Букмекер місяця