Мейвезер: «Ломаченку не можна було давати битися за пояс в його перших боях в профі»

Колишній чемпіон світу проїхався по українцю
Мейвезер: «Ломаченку не можна було давати битися за пояс в його перших боях в профі»
Флойд Мейвезер / Фото - GettyImages
Легендарний американський боксер Флойд Мейвезер з упевненістю заявив, що ніякі регалії на аматорському ринзі не дають право боксеру, який переходить в професіонали, відразу ж битися за титул чемпіона світу. Як приклад Флойд навів ситуацію з українцем Василем Ломаченком (17-2, 11 КО).

Цитує Флойда essentiallysports.com.

«Я заслужив свій шанс. Але є такий хлопець, як Ломаченко... Скільки він там провів, 400 боїв в любителях? Так, він професіонал своєї справи, але йому не можна було давати битися за пояс в його третьому або четвертому поєдинку в профі».


«Я провів 17 поєдинків за півтора року – і лише потім вийшов на чемпіонський бій проти Хенаро Ернандеса. Так що я заслужив це. Мені нічого не дали просто так».


Нагадаємо, наступний поєдинок Ломаченко проведе проти Девіна Хейні 20 травня в «Медісон Сквер Гарден» в Нью-Йорку (США).

Президент промоутерської компанії Mathroom Boxing Едді Хірн вважає абсолютного чемпіона світу в легкій вазі фаворитом в бою з українцем.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
6 лютого 2023р. 10:53
Ломаченко трудяга и то что он достиг это все было сделано трудом. Кроме этого он порядочный человек ,не жадный и в некоторых моментах этим воспользуются его " доброжелатели"

X-Video: