Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

Мстяться за Олімпіаду. Міжнародна боксерська асоціація подасть в суд на МОК

Нічого дивного в діях IBA немає
Мстяться за Олімпіаду. Міжнародна боксерська асоціація подасть в суд на МОК
Бокс / Фото - IBA
Міжнародна боксерська асоціація (IBA) повідомила, що може подати в суд на Міжнародний олімпійський комітет за запрошення своїх офіційних осіб, рефері і суддів на кваліфікаційні турніри перед літніми Іграми-2024.

Цитує заяву прес-служба IBA.

«З огляду на, що IBA не надала МОК ніяких контактних даних офіційних осіб змагань після Олімпіади в Токіо в 2020 році, очевидно, що або МОК отримав ці контакти незаконно, або порушив угоду. Причому останнім ще серйозніше, враховуючи, що головний офіс IBA отримав численні скарги від наших офіційних осіб зі змагань щодо цих небажаних повідомлень від МОК. Перш за все, IBA дійсно стурбована джерелом, з якого МОК отримав ці контактні дані, а саме чесністю, прозорістю, відсутністю постійного професійного розвитку, втратою кваліфікації і не дотриманням Загального регламенту щодо захисту даних».


«Процес, застосований МОК, не відповідає високим стандартам критеріїв відбору, до яких IBA прагнула протягом останніх двох років. Те, як розгорнуто процес МОК, повністю підриває інвестиції IBA в високоякісний процес для наших офіційних осіб, а дії МОК демонструють відсутність загальної порядності і співпраці, щоб повідомити про свої наміри».


«Тому IBA зберігає за собою всі права звертатися до компетентного суду проти МОК, щоб вимагати відшкодування збитків за порушення Угоди, незаконне використання нашої інтелектуальної власності та порушення Загального регламенту щодо захисту даних. Оскільки офіційні особи змагань IBA є частиною нашої операційної системи змагань і пройшли навчання і сертифікацію у нас, ми не дозволяємо МОК цього робити без попереднього дозволу IBA».


Раніше МОК повідомив, що IBA не братиме участі в олімпійській кваліфікації з боксу, все через тісні зв'язки президента організації умара кремльова з російською владою.

Нагадаємо, глава Міжнародної федерації спортивних офіційних осіб Патрік Вайда відреагував на загрози IBA по відношенню до рефері і суддям дисциплінарними покараннями, якщо вони візьмуть участь у відбіркових турнірах на Олімпійські ігри-2024.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Теги

IBA МОК

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів