Вчора 9
Сьогодні 19
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

«Ми не змінили думку про Ф’юрі після його бою з Нганну». Головне з інтерв’ю Олександра Красюка для ProBoxTV

Промоутер Олександра Усика анонсував оголошення нової дати бою
09 листопада 2023р. 18:12
«Ми не змінили думку про Ф’юрі після його бою з Нганну». Головне з інтерв’ю Олександра Красюка для ProBoxTV
Олександр Красюк / фото - К2

Генеральний директор промоутерської компанії К2 Promotions Ukraine Олександр Красюк в інтерв’ю американському ресурсу ProBoxTV розповів про організацію дуелі за статус абсолютного чемпіона світу у хевівейту між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі та все, що відбувається навколо цього.

Про перенос бою з 23 грудня на 2024 рік

«Я буду чесним з тобою. Коли Ф'юрі закінчив бій з Нганну, і ми побачили його обличчя, було цілком очевидно, що він не зможе провести бій 23 грудня. Навіть якщо він скаже «добре, я готовий битись», його промоутери та радники не допустили б цього. Я б, напевно, вчинив так само, якби був на їхньому місці. Отже, це нормально. Просто ніколи не знаєш, що трапиться в бою. Іноді у вас є план, а іноді вам потрібно узгодити його з обставинами».

Про тренувальний збір Усика

«Ми вже почали тренувальний збір, і Усик почав тренуватися. Але, що я можу сказати, це сталося, немає шансів, як ми це можемо змінити. Не треба нервувати, треба прийняти те, що дає нам Господь. Ми вирішили перенести бій на пізніший термін, і, сподіваюся, наступного тижня ми зробимо оголошення».

Про те, чи впливає перенос бою на ставлення організаторів з Саудівської Аравії

«Це нормальне явище в боксі, таке буває. Є багато боїв, які готувались дуже-дуже довго, деякі з них дійсно великі. Додатковий розголос, який ми надамо цьому бою, буде кращим виходом для всіх. Щоразу, коли двоє хлопців виходять на ринг, відбувається величезний імпульс, який зрештою досягне кульмінації».

Про підтримку боксерських організацій

«Все добре, бій в силі. Усі хочуть побачити дуель за статус абсолютного чемпіона світу, усі підтримують організацію дуелі, включаючи всі боксерські органи, що надають санкції. Можливо, хтось із гравців у боксі хотів би поставити перешкоди, але не цього разу».

Про нокдаун в бою Фюрі - Нганну

«Я був трохи напружений, якщо бути чесним з вами. Гадаю, ви вже звикли бачити Тайсона на паркеті. Він фахівець з виживання, це не означає, що у нього гарне підборіддя, але в його голові є хороша система відновлення. Але так, було справді важко бачити, як він падає, тому що після того, як боєць падає, він має високі шанси програти. Слава Богу, він одужав, повернувся і виграв бій, принаймні за моїми оцінками та оцінками Усика, і багатьох людей, з якими я спілкувався, яким я довіряю в боксі. Всі говорять одне і те ж, що він переміг. Однак це була зовсім не переконлива перемога».

Про те, чи змінила команда Усика думку про Фюрі

«З усією повагою до людей, які змінили свою думку щодо Ф’юрі, ми цього не зробили. У нас така ж думка, як і задовго до бою з Нганну. Усик має бути переможцем у цьому бою. Він завжди був для нас фаворитом, тому що люди завжди недооцінювали його навички та розміри, вони думають, що це може мати велике значення. Але знаєш що? Пару днів тому я переглядав YouTube і бачив старі бої Майка Тайсона, його зріст був 180 сантиметрів! Але він нокаутував хлопців зростом більше двох метрів. Це просто означає, що в боксі важливі інші речі, ніж розмір і зріст. Але я скажу це і знову не погоджуся з людьми, які змінили свою думку. Ми бачили Ф'юрі в багатьох боях, цей бій був винятком, не варто виключати, що це був виняток. Як ми можемо зробити висновок про один бій, який є винятковим у порівнянні з усіма боями, які він проводив раніше. Ми нічого не змінюємо в нашій підготовці, хоча бачили його досить слабким у минулому бою. Усик буде в найкращій формі для Тайсона Ф'юрі».

Також читайте на нашому сайті витримки зі свіжого інтерв’ю Олександра Усика.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця