17:30
Світовий бокс. Тижневик
17:40
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Барком-Збірна України U-18 - Юридична академія

На шоу за участю Дерев'янченко організатори заробили мільйони доларів Новини партнерів

Гонорар українця в цьому бою склав до 500 тисяч доларів
26 жовтня 2021р. 17:55
На шоу за участю Дерев'янченко організатори заробили мільйони доларів

Один з провідних українських боксерів-професіоналів 35-річний Сергій Дерев'янченко свій останній бій провів в США 27 вересня минулого року. Суперником Сергія був 30-річний американець Джермалл Чарло, а на кону бою стояв чемпіонський титул WBC в середній вазі (до 72,6 кг). Українець поступився поєдинок за рішенням судів, але зараз ми вирішили розглянути не спортивний, а фінансовий результат цього боксерського шоу.  

Телетрансляцію боїв можна було побачити тільки в режимі pay-per-view (плати і дивись) на американському телеканалі Showtime. Пряма трансляція обійшлася в 74,95 долара. Офіційно телеканал не оприлюднював статистику, скільки фанатів боксу купили трансляцію. Але відомий американський інсайдер Майк Копінджер стверджував, що продано більше 100 тисяч трансляцій. Тобто, якщо цифри Майка відповідають дійсності, загальні доходи з продажу PPV склали 7,5 мільйона доларів.  

Зауважимо, що висока ціна трансляції була обумовлена тим, що в шоу взяли участь два брата Чарло. Джермалл з'ясовував стосунки з Сергієм, а його брат-близнюк Джермелл бився відразу за три чемпіонські титули (WBC, WBA, IBF) в першій середній вазі (до 69,9 кг) проти домініканця Росаріо, нокаутованого в 8-му раунді.

Зазвичай телеканал забирає собі 50 відсотків зборів з продажу трансляцій, інші залишаються бійцям з промоутерами. З огляду на, що саме брати-близнюки Чарло були головною "блюдом", завдяки якій купувалися трансляції, на нашу думку, гонорар українця в цьому бою склав до 500 тисяч доларів. Що дорівнює близько 300 тисяч доларів після сплати податків.  

Ви ж можете заробити на своєму спортивному інтелекті на sportskokladenje24.com 

Сергій Дерев'янченко зараз займає друге місце в рейтингу WBC і ще має шанси вийти на чемпіонський бій. В українця вже були три невдалих спроби завоювати чемпіонський титул. Ближче до цієї мети Сергій був в поєдинку з Геннадієм Головкіним 5 жовтня 2019 року. Тоді в Нью-Йорку на легендарній арені Madison Square Garden українець програв казах в конкурентному бою за очками, але Головкіна після сумнівного суддівського рішення освистали глядачі, а всі експерти боксу одноголосно віддали перемогу Дерев'янченко.

 

Алекс ДубинськийРейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: