Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

«Немає кращого спаринг-партнера у світі». Захожий допомагає Нганну підготуватися до поєдинку з Ф'юрі

Українець розповів про сильні сторони ексчемпіона UFC
21 жовтня 2023р. 17:45
«Немає кращого спаринг-партнера у світі». Захожий допомагає Нганну підготуватися до поєдинку з Ф'юрі
Непереможений український боксер суперважкого дивізіону Олександр Захожий (18-0, 14 KO) розповів в інтерв'ю Luckypunch.net про роботу в тренувальному таборі ексчемпіона UFC Френсіса Нганну.

Для мене не було великою несподіванкою отримати пропозицію приєднатися до табору Френсіса. Об’єктивно розглядаючи, з урахуванням мого зросту й швидкості, немає кращого спаринг-партнера у світі для підготовки до бою з Тайсоном Ф’юрі.

Мене не просили зосереджуватися на якійсь конкретній роботі. Я завжди намагаюся адаптуватися до ритму та потреб мого спаринг-партнера, тож часто інтуїтивно відчуваю, як мені краще діяти на рингу.

Френсіс, безумовно, є потужним бійцем. Його стиль включає прийоми, які характерні для UFC. Не можу розповісти деталі підготовки, але я вважаю, поєдинок буде дуже цікавим, з нотками UFC.

Френсіс дійсно володіє потужним ударом, який може стати його тузом в рукаві проти Тайсона. Проте, бокс – це не лише про фізичну силу. Тактика, стратегія та психологічна стійкість також грають велику роль.

Не можна розглядати цей бій через призму одного удару. Не будемо забувати, що Френсіс є чемпіоном світу з UFC, тому не треба його недооцінювати.

Цей табір став справжнім викликом, де я мав змогу проявити себе та набратися неоціненного досвіду, тренуючись з кращими. Такі моменти дають можливість до особистого та професійного росту.


Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця