22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Об'єднувальний поєдинок у вазі Ломаченко? Хейні готовий стати заміною на бій з Девісом

Промоутер чемпіона WBC повідомив, що контракт на бій з Діасом все ще не підписаний
31 жовтня 2021р. 22:26
Об'єднувальний поєдинок у вазі Ломаченко? Хейні готовий стати заміною на бій з Девісом
Девін Хейні / Фото: Twitter Хейні

Промоутер чемпіона WBC в легкій вазі Девіна Хейні (26-0, 15 KO) Едді Хирн заявив, що його підопічний готовий розділити ринг з чемпіоном WBA Джервонтой Девісом (25-0, 24 KO)

Мені нічого не відомо про цю ситуацію, але я говорив з Девіном Хейні, сказавши йому: «Ти не проти побитися з Девісом?», На що він відповів згодою, оскільки в поточний момент Джозеф Діас все ще не підписав контракт, і це при тому, що йому запропонували куди більше грошей, ніж він заробив би за бій з Райаном Гарсією. Так що ми подивимося, що буде далі.

Ми хочемо побитися з Діасом, але йому потрібно поспішати і скоріше підписувати контракт. Нам потрібно, щоб Девін Хейні заявив про себе на американському ринку, і наші переваги спрямовані в бік Джозефа Діаса. Але при цьому вже п'ять тижнів він продовжує тягнути за хвіст кота. Вони всі готуються приблизно до однієї дати, навіть Діас. Він повинен був битися 27-го листопада, так що він точно готовий.

Нагадаємо, що Девіс повинен був провести бій с Роландо Ромеро (14-0, 12 KO), але останнього звинувачують в сексуальному насильстві.

Джерело: fightnews.info Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
1 листопада 2021р. 09:34
Как сейчас не хватают боксеров, вроде Мохаммеда Али и Леннокса Льюиса, которые выходили на ринг в основном только против не побежденным боксерам, а не к тем кто проигрывал другим.
1 листопада 2021р. 09:28
Вот этого я понимаю. Хорошо когда два сильные боксеры подерутся между собой, выигривают все. Ведь нельзя завоевать симпатию зрителей, а также стать  претендентом на чемпионские пояса,  лишь благодаря победив тех боксеров, которых уже вырубали другие! Сильные должны идти к сильным, и желательно к тем, у кого нет проигрыша.

X-Video: