17:10
Тринадцятий поверх. Художній фільм
17:40
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Фінал. Китай - США

Офіційно. Ф'юрі повернеться в ринг заради трилогії з Чісорою

Готувати «Циганського короля» до поєдинку буде британський напівлегковик
Офіційно. Ф'юрі повернеться в ринг заради трилогії з Чісорою
Тайсон Ф'юрі / Фото - telegraph.co.uk
Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій дивізіоні Тайсон Ф'юрі (31-0-1, 22 KO) на своєму акаунті в Twitter опублікував бачив із заявою про повернення в професійний бокс, так як бажає провести поєдинок зі своїм співвітчизником Дереком Чісорой (32-12, 23 КО). 

Також «Циганський король» повідомив, що його готуватиме до цього поєдинку не ШугарХілл Стюард, а 28-річний британський полулегковес Айзек Лоу (21-2-3, 6 KO).

«Я вирішив повернутися в бокс, оскільки хочу стати першим чемпіоном світу в суперважкій вазі в історії, який проведе дві трилогії: одну – з Деонтеєм Уайлдером, а другу – з Дереком Чісорою. Я завжди говорив, що поб'юся з Чісорой в кінці моєї кар'єри, і ось ми знову б'ємо всі рекорди і встановлюємо прецеденти».


«Я вибрав Айзека Лоу своїм тренером, тому що коли я працював з Пітером Ф'юрі, він був поруч. Коли я працював з Беном Девісоном, він постійно був поруч. Коли я працював з ШугарХіллом Стюардом, Айзек теж постійно був поруч. Він завжди надавав мені інформацію, він знає мене краще, ніж будь-який інший на цій планеті. Ми відмінна команда, ми завжди були разом і закінчимо це теж разом. Ми завжди дуже добре співпрацювали і збираємося погодитися на величезний бій».


Раніше Ф'юрі записав відеозвернання до Чісори.Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: