23:30
live
Інформаційний марафон
03:25
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 7. Ельзас (Франція)

Онук Мухаммеда Алі продовжує запалювати. Нокаутував суперника, повторив легендарний рух діда, звів маму з розуму

Ніко Алі Уолш набиває собі ціну
Онук Мухаммеда Алі продовжує запалювати. Нокаутував суперника, повторив легендарний рух діда, звів маму з розуму
Ніко Алі Уолш / Фото - twitter.com/NicoAliX74

Є кілька шляхів до того, щоб стати популярним боксером і змусити писати про себе журналістів по всьому світу.

Можна тренуватися з самого раннього віку, відточити свої вміння до бездоганності, домогтися успіхів у любителях, перейти в професіонали і влаштовувати там яскраві бої, поступово наближаючись до статусу чемпіона світу.

А можна просто народитися в правильній родині.

Компанія Top Rank організовувала вечір боксу, де в головній події боксував Робсон Консейсао ( 17-1, 8 КО ). Це той самий бразилець, який на чемпіонаті світу-2011 з дивними суддівськими рішеннями переміг Василя Ломаченко, Але протест української сторони все ж допоміг відновити справедливість.

У 2016 році Консейсао став олімпійським чемпіоном. Першим в історії своєї країни виграв боксерський турнір на Іграх. А потім перейшов в професіонали і бився за пояс з Оскаром Вальдесом. Дав чемпіону справжній бій, але програв. З певними питаннями до суддів.

Він приклад першого шляху. А приклад другого…

Ніко Алі Уолш ( 4-0, 3 КО ). Це онук великого Мухаммеда Алі. І одного цього факту досить для того, щоб він вже зараз вважався зіркою. Правда, на щастя, хоча б без приставки « супер ».

У Алі Уолша майже немає аматорського досвіду. Батьки і дідусь робили упор на навчання. Ніко навіть розповідав, що відправляв дідусеві щоденник і той платив йому за кожну п'ятірку. Але хлопцю хотілося боксувати.

І Боб Арум дав йому цю можливість. Перші два бої – перемоги нокаутами. Третій – складніший ( 40-36, 39:37, 38:38 ). Тому промоутери вирішили знову відкотитися до сумнівної опозиції.

Після суперника з рекордом 6-0 ( правда, він програміст на повний робочий день ) Алі Уолшу дали хлопця з 1 перемогою, 1 поразкою і 1 нічиєю. Кікбоксера. Бійця ММА. Але ніяк не сильного боксера.

І все закінчилося в другому раунді. Ніко побачив джеб від візаві і різко пробив правим назустріч, а потім ще і додав лівим боковим. Це перший нокдаун. Ненька Рашида Алі Уолш на трибунах початку сходити з розуму.

І колишній підопічний Абеля Санчеса і ШугарХілла Стюарда, Який зараз тренується під керівництвом Річарда Слоуна, Більш відомого як художника, ніж як боксера, пішов добивати суперника.

Ніко пішов в кут і попрактикуватися – видав там легендарний Алі Шафл. А потім він пробив лівий хук, станцював вже прямо перед суперником – і нокаутував його. Порхай, як метелик. Шкода, як бджола.

« Я не планував використовувати Алі шафл. Це було емоційне рішення. Це те, що відбувається само собою ».

Це було красиво. Хтось захоплюється Ніко, кого-то він відверто дратує. Але одне точно – Боб Арум знову молодець. Особливо не напружуючись він знову привернув увагу до своєї компанії.

А по Алі Уолшу щось говорити ще рано. Якщо зазвичай досвіду набираються в аматорському боксі, то він робить це в професіоналах.

P.S. А ось, як це робив Мухаммед Алі:

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: