Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

«От виродки!». У сім'ї Усика відреагували на обшуки в Києво-Печерській Лаврі

Дружина боксера прокоментувала резонансну новину
23 листопада 2022р. 08:26
«От виродки!». У сім'ї Усика відреагували на обшуки в Києво-Печерській Лаврі

22 листопада стало відомо про те, служба безпеки України спільно з Національною поліцією і Національною гвардією в рамках системної роботи СБУ з протидії вибухової діяльності російських спецслужб в Україні проводить контррозвідувальні заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в Києві. Дружина власника титулів WBO / WBA / IBF / IBO / The Ring Олександра Усика ( 20-0, 13 KO ) – Катерина в своїх соцмережах різко відреагувала на цю новину:

Раніше XSPORT.ua повідомив, де знаходиться Ломаченко після поєдинку з Ортісом

 

Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 11)

Коментарі 17

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
29 листопада 2022р. 22:51
От же, журналісти! Що заголовок, що стаття.  Особливо знаючи попередню історію. Сподіваюсь все ж таки, що "уроди" - то про уродів.
28 листопада 2022р. 03:41
Сподіваюсь,під уродами маються на увазі бородані у рясах.
25 листопада 2022р. 05:05
Этой дуре лучше сюда не вмешиваться и не комментировать, тем более с оскорблениями в адрес священнослужителей. Неизвестно ещё как она и ее муж могут закончить этот земной путь.
28 листопада 2022р. 01:30
згинь лаптю.
28 листопада 2022р. 03:43
За своїм путьом слідкуй, опудало  супермен .
25 листопада 2022р. 03:48
Вы такие заголовки пишите, что я чуть не расстроился! Бородатые черти в рясе!
24 листопада 2022р. 22:56
Этих мразей повесить на площади!
24 листопада 2022р. 19:31
Бородатые мошенники
А сейчас и преступники ряженые
24 листопада 2022р. 17:59
В московском патриархате одни феесбешники.СЛАВА УКРАИНЕ!
24 листопада 2022р. 14:30
Надо было давно расшевелить это змеиное кодло .
24 листопада 2022р. 11:21
Лавра, це було відомо всім, підрозділ КДБ з давніх времен
24 листопада 2022р. 08:49
За эти слова ответишь перед Богом
24 листопада 2022р. 21:42
УПЦ МП ТО НЕ ЦЕРКВА БОЖА , ТО ЦЕРКВАДИЯВОЛА , А ВСІ ЇХНІ ТАК ЗВАНІ СВЯЩЕНОСЛУЖИТЕЛІ ТОЄ ПРАЦІВНИКИ ФСБ РОСІЇ І ЦІЛЬ ЇХ ОДНА ---ДИВЕРСІЇ І ТЕРОР В УКРАЇНІ І ПРОПОНАНДА РУСКОГО МІРА , УПЦ МП ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ НЕХАЙ ЇДУТЬ В МОСКОВІЮ , ЇТО ЗРОБИВ З ДО ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНИ ЗАКРИТИ ДОВІЧНО З ПРАЦЕЮ НА УРАНОВИХ РУДНИКАХ
28 листопада 2022р. 01:32
ми діма перед богом а ти з ращистами перед сатаной .

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця