Продівус – про рішення IBA з приводу росіян та білорусів: «Це неприпустимо. Жоден спортсмен з цих країн публічно не засудив злочини»

Президент ФБУ розкритикував дії Міжнародної асоціації боксу<br> <br>
05 жовтня 2022р. 18:52
Продівус – про рішення IBA з приводу росіян та білорусів: «Це неприпустимо. Жоден спортсмен з цих країн публічно не засудив злочини»
Володимир Продивус / Фото - Facebook
Голова Федерації боксу України та віце-президент Міжнародної асоціації боксу (IBA) Володимир Продівус на своєму акаунті в Facebook прокоментував рішення IBA допустити до міжнародних турнірів росіян та білорусів під прапором своїх країн.

«Обурений сьогоднішнім рішенням Міжнародної федерації боксу (IBA) скасувати санкції проти спортсменів росії та білорусі. Тепер вони зможуть брати участь в змаганнях, виступати під своїми прапорами. Це повністю неприпустиме рішення, і воно було прийнято таємно. Я вимагаю проведення повторного, але вже відкритого голосування. Хочу особисто подивитися в очі всім тим членам Ради директорів IBA, які підуть наперекір совісті».


«Я вже неодноразово говорив, принцип «спорт поза політикою» тут не діє. Те, що роблять російські та білоруські війська в Україні – це геноцид та масові вбивства. І жоден спортсмен з цих країн публічно не засудив злочини своїх держав. Це теж позиція. Ми точно не можемо допустити спортсменів з країн-агресорів на міжнародні турніри».


«Поки сотні тисяч українців захищають цивілізований світ від агонії диктаторів. Якщо в керівництві IBA це не розуміють, я зроблю все, щоб для них все було ясно».


Нагадаємо, президент IBA рашіст умар кремлів закликав всі спортивні організації допустити росіян та білорусів до турнірів.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: