Продівус: «Я категорично проти рішення IBA про заборону українським збірним виступати під державним прапором»

Функціонер стверджує, що до останнього намагався відстояти збірну
27 вересня 2022р. 21:58
Продівус: «Я категорично проти рішення IBA про заборону українським збірним виступати під державним прапором»
Володимир Продивус / Фото: РБК Україна

Віце-президент Міжнародної асоціації боксу (IBA) Володимир Продивус в Facebook прокоментував рішення IBA заборонити українським боксерам виступати під державним прапором на юніорському чемпіонаті Європи.

«Я категорично проти рішення IBA щодо заборони українським збірним виступати під державним прапором. Це є неприпустимим. Особливо під час великої війни, коли наші люди вмирають за ці кольори. Ми маємо право битися під ними і на боксерських рингах.

Зараз я на зв’язку з усіма нашими тренерами. Закликаю їх бойкотувати це рішення і не виступати під білими прапорами. Як віце-президент IBA і координатор України в асоціації роблю все можливе для якомога скорішого вирішення цієї ситуації.

Чому так взагалі сталося? IBA призупинила повноваження Федерації боксу України. Таким чином IBA відреагувала на втручання Уряду України в особі Міністра спорту в діяльність автономної ФБУ, а також корупцію, яка призвела до нелегітимної зміни керівництва федерації.

Я це рішення не підтримував і до останнього намагався якщо не запобігти йому, то хоча б відтермінувати. Адже зрозуміло, яку небезпеку це становить для майбутнього українського боксу. Відсутність коштів, масові звільнення тренерів, зрив тренувального процесу… Ми вже повною мірою відчуваємо ці наслідки.

Ця жахлива і ганебна ситуація має бути вирішена як можна скоріше. На своєму рівні роблю для цього все можливе».

Як повідомлялося, Міжнародна боксерська асоціація призупинила діяльність Федерації боксу України.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: