Промоутер Джошуа: «Ф’юрі не вірив, що Усик прийме розподіл гонорару 70 на 30»

Хірн вважає, що за це Олександр заслуговує на повагу
Промоутер Джошуа: «Ф’юрі не вірив, що Усик прийме розподіл гонорару 70 на 30»
Фото: Instagram

Глава Matchroom Boxing Едді Хірн поділився думками щодо зриву переговорів щодо поєдинку Тайсона Ф’юрі (33-0-1, 24 KO) та Олександра Усика (20-0, 13 KO):

Я впевнений, що Тайсон Ф'юрі взагалі не вірив, що Олександр Усик прийме розділ гонорару 70 на 30. Ви повинні віддати величезну повагу Олександру Усику за те, що він прийняв 30%. 60 на 40, я вважаю, було б правильно, але в будь-якому випадку Тайсон Ф'юрі добре спрацював. За допомогою блефу або за допомогою геніальності він отримав відмінну угоду. І потім раптом Усик прийняв умову. Чортівня! А потім ідуть інші моменти. Ще раз, через те, що я чув і з розуміння бізнесу, звучить так, що розділ гонорару – це проблема. Тайсон Ф'юрі каже: «Мені не потрібний реванш! Викреслюємо реванш!» Це неправда, я гадаю. Тайсон Ф'юрі, Френк Воррен – усі ці люди хотіли б умову на реванш у подібному поєдинку, на мою думку. Олександр Усик, напевно, також цього хотів, бо це дає йому два великі бої.

Тепер розділ гонорару на реванш. Перший бій Усика та Джошуа був 70 на 30 за умовою обов'язкового претендента. Реванш був 50 на 50.

Відомий промоутер вважає Ф’юрі переоціненим.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: