Вчора 2
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Промоутер Усика: «Ми хочемо, щоб бій з Ф’юрі був жахливим»

Команду українця не зацікавлена у прохідному поєдинку
01 грудня 2023р. 09:45
Промоутер Усика: «Ми хочемо, щоб бій з Ф’юрі був жахливим»
Фото: Getty Images

Промоутер Олександра Усика (21-0, 14 KO) Олександр Красюк поділився очікуваннями від бою українця з Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 KO). Слова функціонера приводить boxingscene.com:

Є різниця в розмірах, у вазі, досвіді у боксі, боксерському IQ, роботі ніг і різниця в аматорському досвіді. Якщо скласти всі фактори, то 100% відповіді немає – ми дізнаємося все протягом 12 раундів. Це бій за абсолютне чемпіонство у надважкій вазі, і ви не можете гарантувати, хто стане переможцем. Але я впевнений, тому що знаю, скільки роботи Усик виконує у тренувальному таборі і скільки викликів він долає.

Я не можу сперечатися з Тайсоном, що від Бога залежить, хто вийду з рингу переможцем, але Усик став іншим. Він є колишнім абсолютом у крузервейті та об’єднаним чемпіоном у хевівейті, але він зі скромністю до цього ставиться. Але я знаю, що Тайсон може подолати свою зарозумілість і стати учнем у тренувальному таборі, і ми цього хочемо. Ми хочемо, щоб цей бій був жахливим, важким боєм і Усик здолав найкращу версію Тайсона Ф’юрі. Бо ж у такому випадку цінність перемоги стає такою надзвичайно високою.

Китайський гігант вважає, що у Ф’юрі будуть великі проблеми з Усиком.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
2 грудня 2023р. 12:47
Усик ценит и Фьюри , и других профессионалов , уважает их команды и представителей , но готов  к проведению боя без всяких проблем , создающих стороной Фьюри ...Усик победит Фьюри !!!

Букмекер місяця