Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

Промоутер Усика: «На жаль, ми повинні мати справу не тільки з Тайсоном, але і з його поведінкою. Ми намагалися. Це тривало 6-7 місяців»

Красюк зазначив, що їм цікавий не Ф'юрі, а титул
Промоутер Усика: «На жаль, ми повинні мати справу не тільки з Тайсоном, але і з його поведінкою. Ми намагалися. Це тривало 6-7 місяців»

Промоутер чемпіона світу за версією WBA, WBO і IBF в суперважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) розповів про причини зриву бою з володарем титулу WBC Тайсоном Ф'юрі (33-0-1, 24 KO). Слова промоутера назводить портал Sky Sports.

«Я розчарований. Не тільки за Усика, не тільки через те, що бій не відбудеться, але і через всіх шанувальників боксу в усьому світі. Це, ймовірно, найочікуваніший бій, найбажаніший не тільки для уболівальників, але і для нашого боку.

Пояс WBC – це пояс, який би довершив колекцію Усика. Він прагнув отримати його, це було пріоритетом для нього і для нас.

Іноді таке трапляється, іноді буває краще, але ми працювали над цим боєм і виконували зобов'язання. Що є, то є. З нашого боку ми проводили годинник і годинник розмов по телефону, через Zoom, зустрічаючись в Лондоні. Ми всі зробили все, що могли. Френк Уоррен, Джордж Уоррен, Queensberry Promotions зробили так само багато, як і ми. Ми всі старанно працювали.

Але ми не приймаємо фінальне рішення. Ми пропонуємо кращі варіанти для наших бійців, а вони приймають вирішальне рішення. Пункт про реванш був тільки тим моментом, де все вибухнуло.

Усик дуже хотів цей поєдинок. Чи не поєдинку з Тайсоном Ф'юрі, а бій за пояс WBC. На жаль, Ф'юрі володіє ним. Ми повинні з цим мати справу. Не тільки з Тайсоном, але і з його поведінкою. Ми намагалися. Це тривало 6-7 місяців».

Нагадаємо, промоутер Ф'юрі розповів, що у них з командою Усика виникли проблеми з боєм реваншем.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів