Промоутер Усика: «У бою з Ломаченко Комі буде рвати і метати»

Олександр Красюк високо оцінив боксера з Гани
27 листопада 2021р. 15:10
Промоутер Усика: «У бою з Ломаченко Комі буде рвати і метати»
Фото: УНІАН

Олександр Красюк, Промоутер чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика, Поділився думкою про майбутній бій Василя Ломаченко (15-2, 11 КО) проти ганцю Річарда Комі (30-3, 27 КО) :

«Ми не можемо об'єктивно оцінювати бій Ломаченко - Комі, тому що Василь - наш співвітчизник. Ми можемо подивитися поєдинок Комі з Лопесом. Але ми можемо також подивитися два бої Комі до Лопеса - це страшно. Поєдинок Річарда з Теофімо - це апсет і несподіванка.

Це сильний суперник для Ломаченко. Незважаючи на те, що це не бій за титул чемпіона світу, це буде прямо наріжний камінь. 100 відсотків, що Васі не буде легко. Це цікавий поєдинок, в ньому є інтрига.

Зрозуміло, що ми віддаємо перевагу Василю Ломаченко в зв'язку з його екстраординарними боксерськими здібностями, інтелектом, досвідом, навичками тощо. Але Комі - хлопець з Африки, для нього немає авторитетів, він робить свою справу. Це його один з останніх шансів зачепитися за топ свого дивізіону. Він буде рвати і метати. Комі не сприйматиме Ломаченко як ікону, перед якою потрібно схилити голову ».


Бій Ломаченко - Комі відбудеться 11 грудня. На нашому сайті буде доступна онлайн трансляція поєдинку В андеркаді. виступить перспективний український суперважковаговик.

Джерело: BoxOffice Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: