Вчора 2
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Райан Гарсія має намір за допомогою тренера Спенса виграти реванш у Джервонти

Американська зірка боксу хоче стати чемпіоном світу
02 грудня 2023р. 14:00
Райан Гарсія має намір за допомогою тренера Спенса виграти реванш у Джервонти
Райан Гарсія та Деррік Джеймс / Фото - boxingscene.com
Американський проспект першої напівсередньої ваги Райан Гарсія (23-1, 19 КО) розповів про роботу з новим тренером, відомим фахівцем Дерріком Джеймсом.

Цитує Гарсію boxingscene.com.

«У Дерріка Джеймса з початку табору все було пов'язано з технікою і для того, щоб прибрати дрібні помилки, які я роблю, роботою ніг і просто основами. Я почуваюся найкраще з 2020 року. Зараз все не може бути кращим. Ми робимо чудову роботу. І, насправді те, що відрізняється, то це моя відданість спорту. Після того, як все це поєдналося, нічого поганого статися не може. Я не здаюсь. Я збираюся поставити свою ногу всім на шию, ногу на педаль та повний газ. Я здоровий і у найкращій формі. Менталітет полягає в тому, щоб не йти на компроміси, ми робимо все, щоб я став чемпіоном світу у першій напівсередній вазі. Це моє мислення та мислення Дерріка. Він сказав мені, що я останній боєць, якого він тренуватиме. Коли я завершу кар'єру, він зробить те саме».


«Мені набридло, що люди мене не шанують. Я займаюся боксом з 7 років, працюючи з татом щодня і намагаючись потрапити сюди. Я втомився від цього. Не кажіть мені, що я не відданий справі. Я планую рухатись так, як це робив до 2020 року. Я збираюся зробити це знову, але в першій напівсередній вазі, а потім стати чемпіоном. А потім провести реванш із Джервонтою Девісом, бо я найкращий боєць. Я не був собою (у бою з Джервонтою – прим.). Я не був відданий спорту так, як зараз. Я змінився. Моя головна мета – стати чемпіоном світу у першій напівсередній вазі, отримати реванш із Джервонтою та перемогти його, і це ще не межа».


Нагадаємо, Гарсія наступний бій проведе в ніч із 2 на 3 грудня проти Оскара Дуарте. Цей поєдинок буде дебютним для американця у першій напівсередній вазі та першим під керівництвом Джеймса.

Результати зважування.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця