22:00
live
Інформаційний марафон
05:35
Монстр Джем

Сауль Альварес вииграв у Геннадія Головкіна. Як це було

Представляємо головний бій місяця в світі боксу
Сауль Альварес вииграв у Геннадія Головкіна. Як це було

Про що ми і писали. Судді справедливо віддали перемогу Альваресу: 116:112, 115:113, 115:113.

Дуже шкода, що Головкін увімкнувся так пізно. Звичайно, ми чекаємо на оцінки, але, очевидно, що виграв Канело.

12 Раунд! Альварес з останніх сил накинувся на GGG, але сил у нього все менше. Після кожної невдалої атаки Канело намагається клінчувати суперника, щоб не дозволити розвинути успіх. Сауль знесилений, він важко стоїть на ногах і саме тому він вирішив своїми клінчами зіпсувати кінцівку бою.

11 Раунд! Альварес все частіше ховається за блоком і рідше у нього проходять контрудари. Мексиканець не встигає за суперником, що комбінує. Шкода, що Головкін пізно ввімкнувся і якщо він не завершить цей бій достроково, то програє.

10 Раунд! Складається враження, що Альварес підсів фізично, оскільки у Головкіна почало багато виходити. Геннадій зараз свіжіше на ногах і комбінує.

9 Раунд! Головкін зайняв центр рингу і намагається атакувати бічними через блок і іноді прямими. У другій половині раунду Геннадій доніс до цілі лівий прямий, після якого Канело похитнувся. Потім GGG продовжив переслідувати мексиканця і відзначився гарним влученням. Але останні 15 секунд трихвилинки забрав Сауль трьома потужними контрударами.

8 Раунд! Важко зрозуміти, що робить Головкін. Він або чекає на момент для нокауту, або намагається просто вижити. Геннадій, програвши абсолютно всі раунди, не робить нічого для перемоги. Альварес постійно в атаці дістає претендента своїми комбінаціями. Наприкінці GGG був хороший епізод, але для перемоги цього мало.

7 Раунд! Альварес знову в позиції першого номера, коли він за високим блоком йде на суперника і намагається донести або одиночні удари по корпусу, або хук, або комбінацію з лівого бокового та правого апперкоту. Головкін у відповідь працював джебом.

6 Раунд! Головкін намагається йти в атаку, але там він більше пропускає. До того ж, Канело дедалі частіше доносить свої удари по корпусу, які казахстанець чудово відчуває. Наприкінці Геннадій спробував зробити більше, але значного успіху він не досяг.

5 Раунд! Трихвилинка проходить під повним контролем Альвареса. Коли Канело з позиції першого чи другого номера робить що хоче, розбиваючи опонента із середньої дистанції.

4 Раунд! Головкін відразу пішов в атаку, але пропустив і знову змушений був відступати. Удари Канело виглядають потужнішими, а у Геннадія нічого не проходить крім джебів. У цьому раунді голова казахстанця пропустила потужні влучання.

3 Раунд! Альварес з перших секунд пішов в атаку і в кількох епізодах змусив суперника спішно відступати. У цьому раунді у Головкіна мало що виходило, оскільки довелося витримати кілька небезпечних моментів.

2 Раунд! Альваресу вдається діставати претендента джебом, але варто йому підключити щось серйозніше як він сам пропускає джеби. У другому раунді Канело віддав центр рингу і правильно зробив, оскільки в атакуючій позиції у боксера з Казахстану виходить гірше захищатися, і він через це вже пропустив пару хуків.

1 Раунд! Канело почав працювати першим номером і одразу взявся на зближенні атакувати супротивника по корпусу та бічними в голову. Головкін у відповідь почав зустрічати мексиканця джебом, який точно приходив у ціль і змусив Альвареса працювати обережніше.

* Бій почався!

Альварес також вже на місці.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: