Сергій Богачук переміг Натаніеля Галлімора. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
Сергій Богачук переміг Натаніеля Галлімора. Як це було

Сергій Богачук переміг КО6 Натаніеля Галлімора


Сергій Богачук впевнено переміг суперника, нав'язав тому рубку на ближній дистанції та оформив нокаут (зупинка рефері) у 6-му раунді.

6 Раунд! Наприкінці першої хвилини Богачук потряс опонента правим бічним, але той встояв на ногах. Потім українець продовжив знищувати ямайця біля канатів і наприкінці трихвилинки рефері зупинив побиття.

5 Раунд! Багато влучає Богачук на ближній дистанції і в цій ситуації ми маємо два вердикти: або Сергій не вкладається в удари, або у Галлімора чавунна голова. У Сергія почав дуже часто проходити правий прямий через блок – цей удар просто раз по раз прошиває захист ямайця як гарячий ніж проходить крізь масло.

4 Раунд! Щось цікаве ... Галімору вдалося втримати Богачука на дальній дистанції, і він провів дуже вдалу атаку. Однак Сергій потім знову повернув бій в інфайтинг, де він просто б'є опонента. Ямаєць намагається відповідати, але більшість панчів летять або в блок, або до корпусу українця.

3 Раунд! Таке враження, що Галлімор фізично підсів від такої рубки, яку ми продовжуємо бачити на ближній дистанції. Богачук виставив лоба вперед, сховав голову за високим блоком і йде постійно вперед зі своїми бічними та аперкотами. Судячи з побаченого, ямайцю дуже важко як від такого енерговитратного боксу, так і від пропущених ударів.

2 Раунд! Боксери продовжують рубатися на ближній дистанції, де українець набагато досвідченіший. Це дозволяє йому доносити багато ударів у голову опонента, пробиваючи хуки та аперкоти через блок. На такі дії Галімор здебільшого відповідає ударами по корпусу.

1 Раунд! Галлімор зайняв центр рингу та почав активно працювати джебами. Ямаєць начебто кудись поспішає. При цьому українець кілька разів дістав опонента на ближній дистанції, і той тепер виглядає не настільки впевненим.

Цікаво, що всю другу хвилину Галлімор майже без ударів підходив на ближню дистанцію, де його постійно зустрічали аперкот чи бічним. Але результат раунду змінила остання хвилина, за яку ямаєць зміг потрапити кількома добрими ударами з інфайтингу.

"Боксери вийшли на ринг.

" Здрастуйте, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову трансляцію бою Богачук – Галлімор!


28 січня в Монтебелло (США) відбудеться поєдинок українського представника в першій середній вазі Сергія Богачука (21-1, 21 КО) і Натаніеля Галлімора (22-6-1, 17 КО).

Богачук після поразки від Брендона Адамса виграв три останні поєдинки нокаутами. Галлімор в крайньому поєдинку поступився українцеві Федору Черкашину.

Текстова онлайн-трансляція бою буде доступна в цій новині. Початок – 7:00.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: