Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Стало відомо, яке покарання чекає на Гарсію за провалений допінг-тест перед боєм з Хейні

Поєдинок визнають таким, що не відбувся
Стало відомо, яке покарання чекає на Гарсію за провалений допінг-тест перед боєм з Хейні
Гарсія та Хейні / Фото - Yahoo
Глава промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн для Fight Hub TV поділився думками про покарання, яке чекає на американський проспект першої напівсередньої ваги Райана Гарсія (24-1, 20 КО).

«Девін хоче, щоб Райана дискваліфікували по бою. Скажу чесно, я не розумію, як можна віддати перемогу бійцю, якщо він цього не зробив, але зараз це не має особливого значення. Але немає сумнівів, що бій визнають таким, що не відбувся. Він все одно виходив на ринг із забороненою речовиною у своєму організмі. Я не знаю, це важко для Райана, тому що потрібно пройти через цей процес зараз і тому він проконсультувався з юристами. Проба В, як ми знаємо, матиме такий самий результат, якщо в лабораторії не було забруднення, яке може статися, але дуже малоймовірно.

Але коли він каже, що був п'яний, коли виходив на ринг, курив траву цілий день, пив весь тиждень, треба бути обережним, бо в якийсь момент вам доведеться уявити всі факти Атлетичної комісії штату Нью-Йорк, і вони вирішуватимуть це питання. Іноді боксери не розуміють, що я не прийматиму рішення з цього приводу, Golden Boy не буде, DAZN не буде, VADA не буде. Рішення ухвалить Атлетична комісія штату Нью-Йорк. Вони отримають усі факти, а потім ухвалять рішення на основі всіх фактів, і, ймовірно, рішенням буде усунення на шість місяців або рік, а бій визнають», що не відбувся.


Раніше були розкрито нові деталі провал допінг-тесту Гарсії.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця