Стерненко: «Якщо Усик буде казати, щоб нам дали більше HIMARS, то я можу стати його фанатом»

Відомий блогер змінив свою позицію стосовно українського боксера
Стерненко: «Якщо Усик буде казати, щоб нам дали більше HIMARS, то я можу стати його фанатом»
Сергій Стерненко

Відомий український блогер Сергій Стерненко в інтервю YouTube-каналу pressing висловився про чемпіона світу за версіями WBO, IBF, WBA Олександра Усика (19-0, 13 КО), якого він не одноразово критикував.

«Ставлення до Усика змінилося в кращу сторону. Усик після 24 лютого зрозумів, що в Україні війна. Краще пізно ніж ніколи. Він почав висловлювати свою позицію щодо російсько-української війни. Тут, мабуть, варто сказати про відповідальність публічних людей з великою аудиторією, особливо спортсменів, яких дивляться та слухають у всьому світі. Усик безперечно до них належить, бо він чемпіон світу з боксу. Те, що скаже Усик може бути почуто в кожній країні світу, бо в багатьох країнах увага прикута до нього, бо він чемпіон. Те ж стосується футболістів та багатьох публічних людей.

Те, що ці люди кажуть в публічному просторі, підлягає особливій увазі збоку українського суспільства і до цього вони мають ставитися надзвичайно відповідально, тому що велика аудиторія – це завжди велика відповідальність.
І коли твоя країна воює, на неї напали, у тебе завжди є вибір, коли ти така публічна людина з доступом до світових медіа, або допомогти своїй країні, або не допомагати своїй країні. На жаль, за ці 8 років Усик не казав про війну в Україні на міжнародному рівні, хоча міг. Він не казав, що світ має тиснути на росію, він не казав, що росія агресор і за це я його критикував. Але не лише за це я його критикував. У нього були неоднозначні фрази. Можливо, його Вася Ломаченко затягнув у це духовне, скрєпне російське православ'я, хоча я нормально ставлюсь до православ’я, я сам православний, але коли це перетворюється на російський фашизм, то це не нормально. Це коли ми говоримо про РПЦ, де від Бога не залишилося нічого. Коли він починав казати, що ми з росіянами браття, що у нас кров одного кольору, що Крим це Крим.

Звісно, що я гостро його критикував, бо це неприпустимо коли у тебе така велика аудиторія, ти не маєш права робити такі неоднозначні заяви, тому що кожна твоя неоднозначна заява – це заява на користь ворога, але 24 лютого він прямо сказав, що росія агресор, потім він це неодноразово говорив іноземним медіа. Він прямо каже: «росія обстрілює наші міста, стріляє по житловим будинкам, дитячим садочкам, торговельний центрам. росія – агресор, треба зупинити росію». За це я йому вдячний. Я певною мірою змінюю ставлення до Усика, не скажу, що мені це дуже легко дається, але я в таких випадках вмикаю призму питання: чи корисно це для України?. Так. Це корисно. Чи наближає це перемогу? – Так це може нам допомогти наблизити перемогу. Якщо Усик буде казати, щоб нам дали більше HIMARS, а ще краще ATACMS до них, які б’ють на 300 км, то я можу стати фанатом Усика».


Нагадаємо, Стерненко розніс Василя Ломаченка за відсутність позиції по війні.

Раніше відомий блогер Володимир Петров заявив, що Ломаченко чекає на російську армію, а Усик його вважає зрадником.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 7)

Коментарі 6

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
28 липня 2022р. 10:53
А кому цікава думка торговця наркотиками та вбивці?
27 липня 2022р. 23:33
Упоси Боже Усика от такого фаната))
26 липня 2022р. 17:18
Стерненко,  как  всегда,  в своем репертуаре.  Поменялся   ветер,  меняется  и  он,  хотя  от  блогера  до  искреннего патриота  емуочень  далеко.  Даже  в  этой статье,  чувствуется   больше  личный интерес.  Но такие, как  Стерненко, погоду  в  политике  и   взаимоотношениях   между  людьми  НЕ   ДЕЛАЮТ.  А  насчет  фаната, так  одним  больше,  одним  меньше.  Здоровья  и  объективности  без  пиара.  Ждем  красивы  бой  и  яркую победу......сильнейшего
25 липня 2022р. 17:15
Цей покидьок спочатку нехай на себе подивиться, рекетир та вбивця
24 липня 2022р. 14:12
Стерненко та Петров як були вбивцями та гнидами, так і залишилися. Розповсюджувати фейки тільки і можуть.
24 липня 2022р. 18:12
Стерненко - герой, а ты русский фашист

X-Video: