Вчора 7
Сьогодні 4
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Стівенсон: «Якщо Ломаченко поб'ються з Камбососом на наступному тижні, то 9 з 10 чоловік поставлять на його перемогу»

Американець висловився про потенційний поєдинок між українцем і австралійцем
12 грудня 2021р. 21:30
Стівенсон: «Якщо Ломаченко поб'ються з Камбососом на наступному тижні, то 9 з 10 чоловік поставлять на його перемогу»
Шакур Стівенсон / фото - boxingscene.com

Володар титулу WBO у другому напівлегкій вазі Шакур Стівенсон (17-0, 9 КО) в інтерв'ю ESPN заявив, що після перемоги над Річардом Комі (30-4, 27 КО) титулований легкоатлет Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) повинен зустрітися з ним, а не з абсолютним чемпіоном свого дивізіону Джорджем Камбососом (20-0, 10 КО).

«Якщо Ломаченко поб'ються з Камбососом на наступному тижні, то 9 з 10 чоловік поставлять на його перемогу, так як ми знаємо, що стилістично Василь краще, ніж Джордж. Але якщо він буде битися зі мною, то деякі люди можуть поставити на нього, на інші - на мене. Це практично бій з рівними шансами.

У нього була можливість побитися за все пояса. Я вважаю, що на даному етапі його кар'єри йому слід дивитися в бік грошових боїв. Нехай заробляє по максимуму, тому що він не буде боксувати вічно ».

Василь Ломаченко в односторонньому бою виграв у Річарда Комі.

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 31)

Коментарі 27

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
16 грудня 2021р. 20:33
Лома для Украины сделал больше любого "патриота" он герой Украины и чемпион с большой буквы , а город свой он любит и уважает потому и поднял флаг города , чтоб весь мир знал что есть такой город в Украине
14 грудня 2021р. 01:18
Вы заебали со свойм  патриотизмом. Националисты  конченные
13 грудня 2021р. 20:53
На ветке патрийоты и дети депутатов патриотов, которые дбають про народ...соромно...
13 грудня 2021р. 17:35
Московська гнида ,то є відбитий Ломаченко .Вилетів з прапором свого району ,немов біс з табакерки.Огидний чувак.
13 грудня 2021р. 17:57
Мудак... Ломаченко прославляє Україну, а ти? Діваний експерт....
13 грудня 2021р. 21:12
Олень, огидный ты на всю свою тупую голову
14 грудня 2021р. 14:35
Не варнякай тут,,шкварка.
14 грудня 2021р. 16:06
Ти хотя сам зрозумів те,що ти написав?  Ломаченко все своє життя виходить під гімн України під прапором України він є великий чемпіон але насамперед він є люди і такі як ти підараси завжди щось шукають щоб насрати в душу.Ти чорт галімий що ти зробив для України,хто ти такий що обговорюєш других людей. таких як ти просто жаль бо у вас в усіх один діагноз ДАЛБАЙОБ аце не виліковується це на все життя.
13 грудня 2021р. 12:02
Редакціє, може досить писати про тупого кацапського сєпара? Пишіть, будь-ласка,про наших героїв,про патріотів України,а не про усіляке гидке сміття з клоаки мацковскаґа патріярхата.
13 грудня 2021р. 12:22
Богдан ты дурачек?
13 грудня 2021р. 12:53
Богдан ! А так кроме тебе в сім'ї всі здорові???
13 грудня 2021р. 13:31
А ти,гнидо "нікалай",чому пишеш під нікому "Микола"? Ти, тварюко,такий "Микола",як я - іспанський льотчик.
Ти - кацапський виродок і запроданець.
13 грудня 2021р. 13:36
А ще,тупий покидьку "нікалай-микола",навчися УКРАЇНСЬКОЇ граматики,бо в українській МОВІ немає,гнидо смердюча,азійська,слова "кроме", а є - "ОКРІМ"!
Але ти - смердюче,бридке болото. Звідки тобі,немічному на голову,знати УКРАЇНСЬКУ МОВУ?
13 грудня 2021р. 18:42
Довбойоб.Бовбойобина.Хвора хвойда
13 грудня 2021р. 14:13
Ало,азіяяяяя??? Ви деееее? Чому позатикали пащеки????? Чи може в даний момент робите чеченам міньєти? Як ваш сраний пука - кадирову? Ну тоді - обережно,не захлиніться,дивіться пильно,щоб усе ретельно і вчасно проковтнути! Щоб чучхен не образився. Бо як дасть кулаком по тім'ячку! Як в Чесні вашій сраній "нєпабєдзімай арміі" дали піз.юлєй!
13 грудня 2021р. 16:53
В армии служил?
13 грудня 2021р. 20:47
Служил в армии с этими патриотами молодым ни сахара в чай ни давали своему призову всё самое лучшее всем что останется кроме шокалов от горы ихней не отлипали как суки уволились у нас всё на ровных было по еде только традиции соблюдались
13 грудня 2021р. 18:36
Ебать ты дебил, ахаха)
13 грудня 2021р. 20:14
Дибіля не позорся!
13 грудня 2021р. 21:13
Какое ты контуженное создание, Богдан!!!
13 грудня 2021р. 13:29
Ні,гандон-антон,я - українець.
А ти - азіят,кацапська наволоч.
13 грудня 2021р. 13:33
Ебанько в обосраных шароварах,завидуй молча Чмо.
13 грудня 2021р. 13:34
Ти, патріот сраний, само собою, прямо з передової пишеш за рошеновські копійки ?
13 грудня 2021р. 14:42
За рошеновські копійки твої тварюки " груз 200' отримують
13 грудня 2021р. 17:57
Дибілоід... Лічі голову Богдан
13 грудня 2021р. 21:14
Тут у кастрюлеголового Богдана клиника. Ему ничего уже не поможет.
14 грудня 2021р. 10:17
Вот потому в на Украине всё хуже становится-недоразвитых много!

Букмекер місяця