Зараз 1
Вчора 15
Сьогодні 6
Завтра 6
Розгорнути Згорнути

«То хороший, то поганий». Спаринг партнер Ф’юрі – про форму Тайсона перед зривом бою з Усиком

Лерена вважає, що негатив липне до британця через його популярність
«То хороший, то поганий». Спаринг партнер Ф’юрі – про форму Тайсона перед зривом бою з Усиком
Фото: Getty Images

Надважковаговик Кевін Лерена (30-2, 14 KO) розповів, у якій формі був Тайсон Ф’юрі (34-0-1, 24 KO) перед зривом поєдинку з Олександром Усиком (21-0, 14 KO) через пошкодження:

Ні Тайсон, ні Джей Опетая не падали у спарингах. Тайсон точно не падав. Напевно, того дня я бачив найкращого Тайсона.

Щодо інших спаринг партнерів – зовсім не факт, що вони витягли з нього найкраще. Я думаю, що Тайсон працював над планом на бій і хотів пропрацювати те, на чому він фокусувався. Ви повинні пам'ятати, що коли ти в тренувальному таборі – то ти хороший, то поганий. В один день – ти крутіший за всіх, а наступного дня – ти нічого особливого не представляєш. Це зрозуміло, тому що людина наполегливо працює. Тож люди не можуть реально сказати, що йому розбивали. Він робив те, що треба було робити, і робив це добре. Я вважаю, що це просто чутки.

Люди завжди розповсюджують чутки. Коли ти на вершині популярності, ти завжди привертаєш увагу. Це теперішня позиція Тайсона. Подивіться на Джошуа, коли він був чемпіоном світу. Зараз Тайсон є чемпіоном світу, і зараз він це отримує. Я думаю, що це просто природа нашого спорту. Люди завжди будуть говорити, добре це чи погано. Але найголовніша річ – те, що вони кажуть. Коли вони перестануть говорити, тоді треба турбуватися.

Ф’юрі розповів, як відновлюється після травми.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця