Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 15
Завтра 13
Розгорнути Згорнути

Тренер Уайлдера назвав причини поразки Деонтея

Фахівець зазначив, що на його підопічному також позначився тривалий простій
29 грудня 2023р. 07:48
Тренер Уайлдера назвав причини поразки Деонтея

Малік Скотт, наставник колишнього чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBС Деонтея Уайлдера (43-3-1), 42 КО) висловив свою точку зору щодо причин поразки свого підопічного у поєдинку з Джозефом Паркером (34-3, 23 КО).

На думку Скотта, основною проблемою в першу чергу став не тривалий простій, а тактична та стратегічна грамотність Паркера та його тренера.

«Я впевнений, що основною проблемою був Джозеф Паркер, а також його наставник та їхній підготовлений план на бій. Паркер уникав непотрібних ризиків, щоб не стати жертвою несподіваного контрудара, як це сталося з Хеленіусом.

На мою думку, головною складністю для нас став Джо Паркер. Водночас до цього ми додаємо факт, що Паркер бився із суперником, який фактично не виходив на ринг протягом двох років. Це лише додало до наших труднощів. Чи не можна асоціювати нашу поразку виключно з цією обставиною, оскільки я поважаю бійців, які виходять та виконують свою роботу, як це зробив Джо Паркер».

Нагадаємо, 23 грудня в Ер-Ріяді Вайлдер зазнав поразки від Паркера одноголосним рішенням суддів.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
29 грудня 2023р. 10:42
Вот и тренера вроде Малика Скотта становятся клоунами. Именно он предупредил перед боем Паркера о том что Уайлдер готов к бою как никогда лучше и надо опасаться его. А если Уайлдер выиграл бы бой у Паркера, то именно Скотт кричал бы на весь голос что это его заслуга победы Уайлдера.

Букмекер місяця