Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

«Це врятувало Ф’юрі». Колишній тренер Кличка – про дев’ятий раунд у поєдинку Усика з Тайсоном

Алі Башир вважає, що українець заслуговував перемогти достроково
«Це врятувало Ф’юрі». Колишній тренер Кличка – про дев’ятий раунд у поєдинку Усика з Тайсоном
Фото: Getty Images

Американський тренер Джеймс Алі Башир висловився про спірний момент у поєдинку Тайсона Ф’юрі (34-1-1, 24 KO) та Олександра Усика (22-0, 14 KO):

По всьому світу це розцінюється як нокдаун. Якщо боєць перегинається через канати, якщо він падає на канати і вони утримують його баланс – це розцінюється як нокдаун.

Звіт був за правилами, але всі ці балачки після рахунку «вісім»... Я взагалі не розумію, що це було. Це забрало 8-9 секунд після відліку. Рефері просто стояв та спілкувався з Тайсоном. Я не знаю, що він намагався там зробити, але я думаю, що це неправильно. Я вважаю, що це врятувало Ф'юрі. Моя думка – це мав бути технічний нокаут.

Я вважаю, що бій міг і мав бути зупинений ще до цього нокдауна, бо Усик бив його від і до. І в один момент Ф'юрі відвернув свою голову у бік від Вусіка, що є сигналом про закінчення бою для будь-якого бійця.

Якщо боксер відвертається будь-якої миті від свого суперника – це сигнал, що бій закінчено. Тому що потім бійці входять до небезпечної зони, де можуть бути серйозно травмовані.

Відомо, де Усик проведе реванш з Ф’юрі.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця