Український напівтяж вимотав досвідченого суперника і жорстоко нокаутував – той впав обличчям в канвас

Єгор Великовский спочатку пробив збоку в голову, а потім додав ще й аперкот
22 червня 2021р. 11:16
Український напівтяж вимотав досвідченого суперника і жорстоко нокаутував – той впав обличчям в канвас
Малказ Сужашвілі уперся особою в настил рингу / Фото - скріншот

Український проспект напівважкої ваги Єгор Великовський ( 7-0, 3 КО ) здобув вкрай впевнену перемогу в рамках вечора боксу 18 червня.

Українець в минулій зустрічі, в квітні, зійшовся з Денисом Козаковим ( 7-11, 5 КО ), у якого на той момент було 17 поєдинків на професійному рингу. У п'ятьох попередніх опонентів Великовского сумарно було лише шість боїв.

І ось він отримав, здавалося, найдосвідченішого суперника в кар'єрі – грузина Малказа Сужашвілі, Для якого це був уже 28-й вихід на профі-ринг: 12 перемог, 15 поразок.

Але як з'ясувалося, досвід тут не допоможе.

Великовский повністю перевершував свого суперника в рингу, і вже після першого раунду було ясно, що перемога нікуди від нього не піде. Питання полягало лише в тому коли він її забере.

Зустріч була розрахована на шість раундів, але завершилася в середині другого. Сужашвілі страждав під ударами українця і забився в кут. Грузин спробував викинутися в атаку, але зробив це бездумно – пробивав передньою рукою збоку і відкрив голову під потужний хук правою рукою для Великовского.

Українець всадив один удар, а, коли суперник почав завалюватися на підлогу, додав ще й аперкот. Сужашвілі піднявся, але рефері по мутному погляду боксера зрозумів, що бій продовжити він не може – нокаут.

Український боксер брутально нокаутував суперника – ледь не вибив за канати прямо на голову коментатору

Український талант не пошкодував суперника. Пов'язав чотири потужні удари і відправив в найжорстокіший нокаут

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: