00:00
live
Інформаційний марафон
00:45
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Балта - Галичанка-ЗУНУ

Усик: «Два роки тому, ще до пандемії був в Криму»

Олександр назвав свої головні спогади про рідний регіон
Усик: «Два роки тому, ще до пандемії був в Криму»
Олександр Усик / Фото: Matchroom Boxing

Чемпіон світу з версій WBA, IBF і WBO в суперважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) в інтерв'ю YouTube-каналу Маші Ефросініной розповів про своє ставлення до Криму.

«Два роки тому, ще до пандемії. Я їздив до Сімферополя. У мене там теща, тесть, сестра, племінниця. Ми взагалі подорожували по Україні - в Криму народився, поїхав в Чернігівську область, потім назад в Крим.   

Мої спогади про Крим? Мій район, Євпаторія, ми сідали на електричку і їхали в Євпаторію, також Алушта, «Спартак» - це олімпійська тренувальна база, на якій було вкрай круто, по 3 тижні. Мені було 17-18 було, ну до 24-х років поки я боксував в аматорах.

Я дуже обожнюю Крим - це сторона Мангуп, Чуфут-Кале - я облазив їх повністю. Ми жили в казематах. Це був старий Крим. Я в Криму жив в різних районах - Маршала Жукова, ГРЕС, Ракетна і т.д. З Маршала Жукова - це найвища точка Криму, ми пішки йшли на вокзал, це хвилин 30, сідали на нічну електричку.

Їхали в сторону Севастополя, на станції «Бузок» виходили і пішки йшли на Мангуп в ніч. Це круто в ніч. У 11 ночі ми приїжджали на цю Бузок, а йти туди 2-3 години. Там не було телефонів і нічого. Два роки тому ми повторили, звичайно не такий маршрут. Ми забігли на Ай-Петрі, спустилися і піднялися на Мангуп.

Багато є хлопців, з якими я спілкуюся до сих пір. Вони живуть в Сімферополі.

Я приїжджаю туди просто на море, відпочивати. Складно з межами, просто я втомився. На кордонах кошмарять. Просто кошмарять. Куди їдете? Навіщо? А скільки ви там будете? Це Кримська кордону, а вони адже знають мене.

Це кримська межа. На нашій українському кордоні все чудово, ніяких проблем. Перевірили - ми поїхали.

А на кримській буває і чергу велика. Просто подуріти і покошамаріть Куди їдете? Навіщо? Адже вони знають мене.

Я кримських людей сприймаю сонячними, променистими, такими пофігістами. Втратили, ми це втратили. Я теж як кримчанин. Немає такої свободи, яка була». 

Нагадаємо, Усик також розповів про проблеми із заробітками в Україні.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: