22:00
live
Інформаційний марафон
01:15
Настільний теніс. Setka Cup

Усик назвав агентами кремля і проплаченими людей, які називають його «сєпаром» чи «ватніком»

Олександр вважає, що таке розгойдування де з росії
Усик назвав агентами кремля і проплаченими людей, які називають його «сєпаром» чи «ватніком»
Фото: Getty Images

Український чемпіон Олександр Усик (20-0, 13 KO) в інтерв’ю bbc.com відповів на критику людей, які звинувачують його у проросійських поглядах:

Перед вашим боєм з Джошуа багато українців, у тому числі військових на фронті відкрито писали, що бокс то вони може і будуть дивитися, але вболівати за людину, яка називає росіян братами, ходить в «кремлівську» церкву вони не можуть. Що би сказали цим людям?

Нічого. Дякую за підтримку і за непідтримку. Це роз’єднання, яке роблять агенти в тому числі. Навмисне роблять роз’єднання. Хтось спілкується російською, хтось українською… А дивіться, давайте вони трошки постукаються. Але вони обидва українці. Хай постукаються… Це агентура все робить навмисне, за церкви. Це все провокації і наших некваліфікованих журналістів. Ну їх не можна журналістами назвати – блогерів чи ще когось. І агентів кремля, які це навмисно роблять.

У 2018 я в Москві боксував, повернувся. І постійно якісь люди казали, що я щось неправильно кажу – за Крим, за те, за те. Якщо взяти взагалі все це, то можна відслідкувати, тому що я це робив, це в мене все записано. Що багато статей, де мене засуджували чи прирівнювали до росіян – ватнік, сєпар, ще щось. Це проплачені люди були, щоб якось дискредитувати мене.

З якою метою?

Слухайте, у Кремля іноді немає мети. Їм головне напаскудити. Навіщо всі в країні будуть підтримувати, буде якийсь спортивний лідер. Треба ж трошки розкидати.

Усик заявив, що готується їхати до Криму.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: