18:55
Вихід Дракона. Художній фільм
20:10
Баскетбол. Латвійсько-Естонська ліга. Прометей - Талтех

«Усик пройшов і Крим, і Рим». В команді українця розповіли, як повномасштабна війна вплине на чемпіона в реванші з Джошуа

20 серпня Олександр проведе захист титулів
«Усик пройшов і Крим, і Рим». В команді українця розповіли, як повномасштабна війна вплине на чемпіона в реванші з Джошуа
Фото: Matchroom

Промоутер чемпіона у надважкій вазі Олександра Усика (19-0, 13 KO) Олександр Красюк розповів, як війна в Україні позначиться на українці в реванші з Ентоні Джошуа (24-2, 22 KO):

Що стосується психологічної складової, то звичайно кожен з нас, українців, вже ніколи не буде таким, як до війни. Тому що війна переключила у нашій свідомості такий тумблер, який не можна перемкнути назад. Той, хто став свідком війни, назавжди ним залишиться. А от як людина використовує цей досвід – це персональна якість кожної людини. Є сильні люди, які, як говорить приказка – «усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими».

А є слабкі люди, психіка яких не може витримати. Вони слабшають і стають більш уразливими. На мій погляд, Усик не відноситься до слабких людей. Він дуже сильна особистість, який у власному житті пройшов і Крим, і Рим. Пройшовши цей досвід війни, він не буде таким, як раніше. Та це не означає, що він буде слабшим.

У таборі Усика працюють усі ті самі професіонали, які були з ним і до цього. І його моральна підготовка так само відбувається, як фізична й тактична. На всіх трьох напрямках ведеться робота.

Щодо тиску, то Усик є професіоналом. Він був у Польщі, у Москві, у Лондоні, у Манчестері... І зараз у Саудівській Аравії так само вся Україна чекатиме від нього перемоги.

Оскільки Усик боксер-професіонал, він вміє концентруватися, залишити за квадратом рингу абсолютно все – всі думки, переживання, «за» й «проти». Його психологічне поле буде 6х6 метрів та суперник. Протягом 45 хвилин поєдинку він буде робити свою роботу. Всі переживання можуть бути до та після поєдинку. Маючи величезний досвід у цій справі, не думаю, що психологічний тиск для Усика буде якимось вирішальним негативним фактором.

Нагадаємо, що Усик з Джошуа будуть боротися за 5 чемпіонських поясів.

Джерело: sport.24tv.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: