Вчора 0
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Усик приїхав підтримати бійців та потрапив під обстріли

Чемпіон продовжує допомагати нашим захисникам
27 квітня 2023р. 17:30
Усик приїхав підтримати бійців та потрапив під обстріли
Фото: Instagram

Володар титулів WBO/WBA/IBF/IBO/The Ring Олександр Усик (20-0, 13 KO) продовжує підтримувати українських військових.

Чемпіон разом з бійцями потрапив під обстріл, повідомив один з наших героїв:

Радий був бачити. Подарував Усику свій патч, перечекали пару прильотів. Такий вечір.

Усик продовжує знаходитися на вершині P4P від The Ring.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 15)

Коментарі 19

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
21 травня 2023р. 12:13
8)
20 травня 2023р. 09:34
Не може одна людина подобатись усім , але писати ублюдочні побажання і лити гімном із рота це не по людські .
1 травня 2023р. 14:05
Тепер є підстави дати йому "Героя"... та пільги: безкоштовна комуналка та проїзд безкоштовний у трамваї)))
Усік перестав бути українцем коли покинув страну у час війни...ні те, Ні се
29 квітня 2023р. 11:24
УСИК - ХОХЛОХУЕСОСИК  ((((!!!!
2 травня 2023р. 06:40
Дичь! Шо-попало....лишь бы гавно со рта вылетало...
7 травня 2023р. 15:47
Стань лучше антипидаром
28 квітня 2023р. 21:31
ну ось тепер Саша справжній патріот, а не упоротий ватний, православний чорт ламаченка
28 квітня 2023р. 16:49
БОЖЕ поможи Дюбуа перемогти упоротого ватного чорта срусіка
29 квітня 2023р. 06:54
Ни Украину ни Усика никто не переможет.Это недосягаемо !!!
29 квітня 2023р. 06:56
:ни Россиюь ни Усика никто не переможет...
Это не досягаемо !!!
29 квітня 2023р. 06:58
Ни Усика ни Украину никто не переможетЭто не досягаемо!!!
29 квітня 2023р. 07:00
Никто не переможет Усика,никто не переможет Украину!!
6 травня 2023р. 10:07
Ще на коліна встань І сльозу пусти, та хоч чоло розбий, а то не допоможе. Так соме, як і Київ за три дні.
28 квітня 2023р. 12:53
Мабуть поїхав сказати їм що Крим божий
28 квітня 2023р. 08:08
Хто його пустить на передок. Ну не вірте різній  лютик . Сам був у чистесенкій формі і зустрічали його такі ж самі. Ви окопника бачили? Вони брудні, зайобані. А тут свіжі, чистенькі
29 квітня 2023р. 07:02
Он не воевать приехал в чисиеькой форме..у него  бой в ринге...
1 травня 2023р. 14:06
Шоу: "усік на війні"
28 квітня 2023р. 01:04
Усик молодець. А де уася, що адепти уасі скажуть? А вася чмоня..
27 квітня 2023р. 20:16
Ризикована справа знаходитися в блокадному місті, але їздити на передову з допомогою це справжній прояв мужності.

Букмекер місяця