Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Відомий експерт назвав єдину справедливу поразку у кар'єрі Ломаченка

Важко з цим не погодитися
Відомий експерт назвав єдину справедливу поразку у кар'єрі Ломаченка
Василий Ломаченко / Фото - Yahoo
Авторитетний російський боксерський експерт боксу Олександр Біленький в інтерв'ю YouTube каналу Студія боксу Віктора Ялимова заявив, що Василь Ломаченко (18-3, 11 КО) справедливо програв у профі кар'єрі лише поєдинок проти Теофімо Лопеса (21-1, 13 KO).

«Ломаченко був розпещений своєю аматорською кар'єрою. Він надто довго виступав по аматорам. На мою думку, другий бій у нього був з Орландо Салідо. По-перше, він його виграв. По-друге, він його виграв через дискваліфікацію, тому що Салідо там порушував правила, 40 разів ударив нижче пояса. Куди це? І його п'ять разів мали дискваліфікувати. П'ять разів, шість разів, десять разів у сумі мали дискваліфікувати.

Те, що Василь тоді не зламався на цьому етапі, відіграло велику роль. На мій погляд, досі він взагалі програв лише Лопесу. Хто б що не казав... Так, чотири раунди він там потім виграв, але бій програв. Він будь-коли програв сім раундів. У Хейні він виграв достатньо, щоб віддали перемогу, але всі судді проголосували за Девіна, бо це свавілля, це гидко. Ломаченко виграв так, що можна було засудити».


Також Біленький спробував відмовити Василя боксувати з Джервонтою Девісом.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 15)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця