Вчора 2
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Віталій Кличко згадав, як на початку повномасштабного вторгнення переконував Усика змінити автомат на боксерські рукавички

Мер Києва вважає, що чемпіон мав привертати увагу до України завдяки своїм виступам на рингу
23 листопада 2023р. 14:59
Віталій Кличко згадав, як на початку повномасштабного вторгнення переконував Усика змінити автомат на боксерські рукавички
Фото: Пресслужба Віталія Кличка

Колишній чемпіон світу Віталій Кличко розповів, як після повномасштабного вторгнення росіян на територію України закликав Олександра Усика (21-0, 14 KO) повернутися до професійного боксу:

Я хотів би також торкнутися того, що для нас, українців, не менш важливо ніж світові спортивні досягнення. Це – громадянська позиція та відданість своїй країні. Олександр Усик родом із Криму. Там жили його батьки, родичі, друзі дитинства. 2014 рік. Анексія півострова. Придушення всього українського в Криму. І як болюча заноза всім російським пропагандистам – світові перемоги кримчанина, під час яких він з гордістю підіймає український прапор!

Початок повномасштабної війни, з якою вдерлася росія, застав Олександра в Києві. Бої тривали впритул до столиці. Усик вступає в територіальну оборону. Потім, коли варварів відкинули від Києва, Харкова, між нами відбулася довга дискусія. Чи продовжувати Усику боксерську кар'єру? Чи змінити боксерські рукавички на автомат? Я переконував Олександра, що він буде набагато ефективнішим і кориснішим для нашої держави, коли використовуватиме спортивну трибуну для донесення й посилення сигналів України. Для того, щоб привертати увагу світу й залучати його до допомоги нашій країні. Адже поєдинки Усика транслюють понад 200 країн. І після кожної перемоги в кожній країні чують гімн України й бачать, як здіймається переможний синьо-жовтий прапор!

Для нас дуже важливі перемоги! Перемоги кожного українця. Кожного на своєму місці. І вони важливі як на фронті, так і в тилу, який допомагає країні вистояти.

Нагадаємо, що Усик потрапив у рейтинг 100 лідерів України від Української правди.

Джерело: pravda.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 22)

Коментарі 19

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
25 листопада 2023р. 13:30
Вонь поРАШЕНки, смени кресло Мэра на автомат и отправь своих вылупков на фронт.
24 листопада 2023р. 12:05
Да,  цитаты Кличко это тот ещё уровень.

Но почему, в тексте цитаты Кличко Россия написана с маленькой буквы?
Типа, унизили- да?!
Но на самом деле показали свою безграмотность.
24 листопада 2023р. 13:04
Ути, пути, безграмотность показали, рашескот, скакай путлеру зад целовать, не отвлекайся. И да, твоя паршивая, фашистская рассейка, не то что с маленькой буквы должна писаться...
24 листопада 2023р. 14:39
Украину придумали русские они же и ликвидируют
24 листопада 2023р. 16:41
Безграмотные.После основания Киева,русня только через 850-870лет появилась.Так кто кого ликвидирует....э
25 листопада 2023р. 07:08
Это ты безграмотная! Киев кто основал?)) Ладно, пусть даже древние укры)), но а как же тогда ровестник Киева Новгород? Вы мозги свои из попы то высуньте!
25 листопада 2023р. 13:32
Слово Россия появилось в 1724 году.
24 листопада 2023р. 17:35
То есть русские будут продолжать убивать русских? Странная модель самоопределения в цивилизованном мире, возвращение в средневековье.
24 листопада 2023р. 23:34
Фашиска Ти ибаная
24 листопада 2023р. 23:35
Ответ для наши Раша
Фашиска Ти *ьаная
25 листопада 2023р. 06:58
Чего только через пропаганду не впихнули тебе в голову))) учи историю, обезьяна!
24 листопада 2023р. 16:08
Нет ошибки,просто ваша страна больше не великая и не заслуживает уважительного отношения.
25 листопада 2023р. 15:29
Нет такой страны, это определение территории, где обитает разный сброд...
24 листопада 2023р. 17:31
Типо обозначили, место расии в этом мире😂
25 листопада 2023р. 00:18
росися это там где какцапы путлеру сосут??!
25 листопада 2023р. 07:14
Тупица, вообще в Рашке такие же разные люди живут, как и у нас в Украине! В Украине есть хорошие люди, а есть как вы, фашисты дранные. Из за которых Россия и занимается тем чем занимается, нормальных людей от нечести чистит. Чтоб наша славная Украина жила в мире благополучии и процветании, а не полной фашиской желчи!
25 листопада 2023р. 08:15
Бандеровцев не добили во вторую мировую  войну это закончат в это время жалко что парни  молодые гибнут с обоих сторон. Русские  русских убивают.
25 листопада 2023р. 13:34
А сколько было власовцев, которые убивали мирное население СССР? Около 2 миллионов. 75% были из роZZии, лаптеногий.
25 листопада 2023р. 13:31
Дебил, правильно роZZия унитазная.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця