Віталій та Володимир Клички – Баху: «Просимо припинити будь-яку участь росіян та білорусів в олімпійських змаганнях»

Мер Києва також висловився про можливий бойкот Ігор-2024
Віталій та Володимир Клички – Баху: «Просимо припинити будь-яку участь росіян та білорусів в олімпійських змаганнях»
Віталій та Володимир Клички / Фото - Facebook
Екс-чемпіон світу в суперважкому дивізіоні та мер Києва Віталій Кличко прокоментував наміри МОК допустити росіян та білорусів до літніх Олімпійських ігор в Парижі.

«Сьогодні брати спортсменів з країни, яка є агресором, підтримує війну, де багато спортсменів беруть участь в агресивних, військових діях проти України – це подвійні стандарти. Якщо ми говоримо про олімпійський рух, про спортивний рух – громадяни росії в першу чергу повинні сказати ні керівництву, ні Путіну і ні війні. Ми закликаємо, всі спортсмени України, НОК, мій брат Володимир, олімпійський чемпіон, звертаємося до МОК, до пана Баха – припинити будь-яку участь росіян і білорусів в олімпійських змаганнях в разі агресивної політики керівництва їх держав. Спортсмени повинні висловити свою позицію щодо того, що вбивають людей, гинуть жінки, діти, люди похилого віку. Спортсмени не можуть мовчати».


Чи можливий бойкот Олімпіади іншими країнами?

«Це один із шляхів змусити МОК же не бути поза політикою. Що значить бути нейтральним до того, коли вбивають мирних жителів, коли йде агресія, руйнуючи будь-які міжнародні договори і права людей? Це позиція, яка буде набирати обертів. Я не виключаю, що взагалі проведення Олімпійських ігор може бути під великим питанням, якщо далі триватиме така страусина позиція від керівництва МОК».
Нагадаємо, що МОК заявив про намір розглянути допуск росіян і білорусів до міжнародних стартів в нейтральному статусі, назвавши для них умови.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 12)

Коментарі 8

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
7 лютого 2023р. 08:42
100%! Як що допустять до змагань  та гвалтівників - то нехай самі з ними і змагаються! Україні на таких змаганнях робити нема чого!
6 лютого 2023р. 13:14
Нацистское русское отребье не имеет права участвовать в международных соревнованиях.
4 лютого 2023р. 14:17
Русский должен сидеть у себя в болотах и слушать ху..ла
5 лютого 2023р. 16:47
Баран
4 лютого 2023р. 13:49
Спорт -это мир,дружба и сотрудничество.Я бы не хотел ,чтобы вражда появилась на спортивных трибунах для зрителей и в раздевалках для спортсменов.Кто поддерживает войны и кровопролития,тот не должен участвовать в спортивных праздниках и спортивных мероприятиях.
5 лютого 2023р. 14:21
Добавить нечего, 100 процентов за
5 лютого 2023р. 16:48
Козлы
5 березня 2023р. 10:54
Злодей должен сидеть в тюрьме, а его сторонники - спортсмены пропагандисты путлера  - отстранены от участия.

X-Video: