Вчора 3
Сьогодні 8
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

«Вусатий так заліз йому в голову…». Гвоздик – про поєдинок українця з Ф’юрі

Олександр не розуміє, що коїться з Тайсоном
«Вусатий так заліз йому в голову…». Гвоздик – про поєдинок українця з Ф’юрі
Фото: Getty Images

Олександр Гвоздик (20-1, 16 KO) висловився про перенесення поєдинку Тайсона Ф’юрі (34-0-1, 24 KO) та Олександра Усика (21-0, 14 KO).

Ми всі чекали на поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу твого друга Олександра Усика ще в лютому. Цей бій зірвався із розтину Тайсона. Що ти можеш сказати про цю всю ситуацію?

Чесно, мені дуже складно тут щось прокоментувати. Або ж справді Вусатий так заліз йому в голову, що вони зараз там творять не зрозуміло що, або він уже не хоче тренуватися, тому що з Нганну він вийшов відверто неготовим. При всій повазі до Нганну, я вважаю, Ф'юрі з ним розібрався б за кілька раундів. Просто він вийшов повністю розбалансований, розфокусований.

Я ж можу сказати лише з мого уявлення. Я взагалі не можу уявити, що в них там діється – хоче він, чи не хоче він? Тому що коли почнеш читати інтернет, то 10 людей каже, що вона вже все, взагалі не тренується, а інші кажуть, що все це казка, і вона там працює в залі. За логікою, напевно, одне з двох.

Конкретно, що його там ударили ліктем, щоби спеціально посікти – для мене це звучить занадто. Хоча все може бути, знову ж таки, я не можу цього виключати, але це вже занадто. Якийсь момент зняли, показали, а от ці розповіді, що він же в шоломі був... А що, люди в шоломі не січуться? Це говорить, мабуть, людина, яка боксом ніколи не займалася. У шоломі чудово можна посіктися так само. Тому, чесно, не хочу нічого вигадувати, просто сподіваюся, що цей бій у результаті відбудеться і знову нікуди не зірветься, бо все вже реально… Я думаю, що вже промаринували вони його вже достатньо. Якщо це було зроблено з цією метою, то вистачить тепер посолити. Ось саме зараз він уже має відбутися, мені здається, якщо це причина. А якщо Ф'юрі це робить через те, що він відчуває, що він не готовий? Ну, значить, тоді нехай справді, як каже Саня, залишає титул, і Саня побоксує з іншим. З Хрговичем чи з якимсь Паркером. Якось так.

Ф’юрі розповів, як відреагує на поразку від Усика.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино