«Я не згоден з Усиком». Промоутер Джошуа висловився щодо головної проблеми організації бою українця з Ф’юрі

Хірн висловився щодо того, які умови мав вимагати Олександр
«Я не згоден з Усиком». Промоутер Джошуа висловився щодо головної проблеми організації бою українця з Ф’юрі
Фото: Instagram

Глава Matchroom Boxing Едді Хірн поділився своєю точкою зору з приводу переговорів Олександра Усика (20-0, 13 KO) та Тайсона Ф’юрі (33-0-1, 24 KO):

Коли ти погоджуєшся на розподіл гонорару, який ти вважаєш несправедливим, такий, як 70 на 30, такий буде наступний хід. Ти кажеш: «Я приймаю 70 на 30, але якщо я виграю, я хочу 70 на 30 на свою користь у реванші». Насправді в цьому я не згоден з Олександром Усиком. Я поважаю, я розумію, тому що він не повинен був приймати 70 на 30 спочатку, але реванш 70 на 30 – це надзвичайно протилежно. Розумієте? Тому що це дійсно підкреслює, що є суттєва сторона А в першому бою і ти перекручуєш все в інший бік, і міняєш місцями розподіл гонорару. Розумієте? Мені здається 50 на 50 – це несправедливо через поділ у першому бою, але 60 на 40 на користь Олександра Усика було б дуже справедливо для реваншу. Я думаю, вони можуть прийти до цього.

Мені здається, що бій не відбудеться 29 квітня. Я ніколи такого не робив. У суботу залишиться 5 тижнів. Напевно, для такого бою погано, якщо він відбудеться 29 квітня, говорю з усією чесністю, але з Ф'юрі ти ніколи не знаєш. Але насправді я вважаю, що вони домовляться в майбутньому.

Нагадаємо, що Усик вже повернувся в Україну.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: