23:00
live
Інформаційний марафон
23:10
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Матч за 3 місце. Австралія - Канада

«Я спостерігав це в своїй родині». Гвоздик розповів про ставлення до алкоголю і марихуани

Екс-чемпіон світу зізнався, що допомагає йому не приймати наркотики
«Я спостерігав це в своїй родині». Гвоздик розповів про ставлення до алкоголю і марихуани
Олександр Гвоздик / фото - Instagram боксера

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі Олександр Гвоздик в інтерв'ю YouTube-каналу ОСТРІВ розповів про своє ставлення до алкоголю і наркотичних речовин.

«Якщо випити щось в нашому суспільстві сприймається нормально, хоча я вважаю, що алкоголь набагато важчий наркотик, ніж марихуана, то курнуть травички - це вже типу як на наступному рівні, ти вже наркоман. А в США, в Каліфорнії зокрема, покурити - це як у нас випити. А ось понюхати кокаїн - це як у нас траву покурити, по сприйняттю людей.

Тому кокаїн я ніколи не пробував і не хочу пробувати, тому що знаю, що мені, швидше за все, сподобається, і я буду витрачати на це дуже багато грошей. А ні до чого хорошого це не призводить. Тому ось я свідомо себе в цьому обмежую.

Алкоголь я в своїй родині спостерігав. У мене матері вже через це в живих немає. Наркотики, слава Богу, це минуло. Серед моїх близьких друзів таких немає. А в цілому я ж медійна людина, хоча себе таким не відчуваю. Але прикладів дуже багато. Не хочеться тут робити сенсацію або скандал, але є люди, так скажемо, дуже високопоставлені, де ця проблема простежується. Хто зрозумів, той додумається ».

Нагадаємо, Гвоздик назвав ім'я кращого напівважковаговика в світі на даний момент.

Михайло Рибак
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: