Як авторитетний (?) Inside The Games продався росіянам

Один із головних ресурсів зокрема і про олімпійський бокс висвітлює діяльність умара кремльова в потрібному тому світлі
13 жовтня 2022р. 13:42
Як авторитетний (?) Inside The Games продався росіянам
умар кремльов / фото - ІВА

Президент Міжнародної асоціації боксу (IBA) росіянин умар кремльов, який два роки тому був обраний на свою посаду, відразу почав максимально потужну кампанію для вкорінення себе у нинішнє крісло. Зокрема, одним із перших його кроків стало підняття призових учасникам чемпіонату світу, золотий медаліст якого тепер отримує нечувані до того 100 тисяч доларів, срібний – 50 тисяч, бронзовий – 25 тисяч.

Паралельно з цим він, як зазначають світові ЗМІ, гарно попрацював аби оточити себе лояльними членами Виконкому ІВА, симпатію яких до себе заслуговував теж грошима. Це отримало результат зовсім нещодавно, коли його залишили на посаді президента без перевиборів, хоча їх ІВА зобов’язав провести CAS.

умар кремльов отримує привітання після того як його залишили на посаді / фото - IBA
умар кремльов отримує привітання після того як його залишили на посаді / фото - IBA
Ще одним напрямком роботи кремльова з узурпації влади в світовому аматорському боксі є робота з медіа. Поки багато американських і європейських журналістів критикують росіянина, є один ресурс, який, схоже, працює на його позитивний піар. Мова про ще донедавна авторитетний Inside The Games, який привчив нас до аналітики та ексклюзивів про олімпійський спорт.

Підозрілий тісний зв'язок ресурсу з кремльовим запримітила Федерація боксу США, яка знайшла час аби цілим матеріалом від її виконавчого директора Майка Макакті відповісти на черговий піарний текст від Inside The Games про росіянина. В тому тексті ресурс описує діяльність кремльова на посаді президента IBA в максимально позитивному тоні, а в кінці навіть відверто критикує МОК за його позицію щодо росіянина.

В Федерації боксу США їм по пунктам розповіли про кожне «позитивне» рішення кремльова на посаді, а потім видали інформацію, проти якої у медіа навряд буде чим апелювати – вони знайшли прямий зв'язок між умаром кремльовим та Inside The Games:

«Відкриті документи свідчать про те, що Inside Тhe Games має нерозголошені ділові стосунки з умаром кремльовим, що призвело до включення партнерів умара кремльова до ради директорів Inside the Games. Наприклад, Жанну Абудлян – колишнього керівника відділу міжнародних зв’язків Федерації боксу Росії, та Максима Коткова – голову регіональної федерації боксу росії. Також, згідно з офіційним державним реєстром, за останні два роки на фінансові рахунки Inside the Games надійшло більше мільйона доларів.

З відкритих джерел також випливає, що угорська компанія Vox Europe Investment Holding LLC є основним акціонером Inside the Games, а вона, у свою чергу, належить зареєстрованій у росії компанії з лізингу таксі FT-TAKSOPARK. Згідно з даними, у 2021 році, коли була укладена угода з Inside the Games, FT-TAKSOPARK належав особисто умару кремльову.

Поточні ділові записи свідчать про те, що серед директорів/акціонерів FT-TAKSOPARK є вищезгаданий Максим Котков».

Тепер все стає на свої місця і питання, чому Inside The Games так активно висвітлює діяльність умара кремльова та контекст риторики в цих матеріалах, відпадають самі собою.
Купивши собі посаду головної людини в світовому аматорському боксі, рашист розумів, що його темні справи потрібно буде відбілювати, і обрав для цього єдиний доступний його мізкам метод – купив медіа, аби воно працювало на нього. Тобто спочатку він купив посаду, потім регіональні федерації, а тоді ЗМІ. А чи може він щось без грошей? Риторичне запитання.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: