11:55
live
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Галичанка-ЗУНУ - Прометей. Пряма трансляція
13:05
Гандбол. Бундесліга. Фленсбург-Хандевітт - Магдебург

«За такі злочини ніколи не буде їм прощення». Єгор Голуб – про нелюдську поведінку армії рф та вступ до тероборони

Військові хроніки #9
«За такі злочини ніколи не буде їм прощення». Єгор Голуб – про нелюдську поведінку армії рф та вступ до тероборони
Єгор Голуб

Єгор Голуб, тренер чемпіона WBO International у легкій вазі Дениса Берінчика (16-0, 9 КО), ексклюзивно для XSPORT згадав про те, яким був початок війни для його сім'ї, розповів про вступ до територіальної оборони, а також заявив, що росіянам, які робили геноцид українського народу, ніколи не буде прощення.

Як ти дізнався про початок війни?

У мене були куплені квитки до Лондона, де мені запропонували роботу. Я мусив їхати туди, щоб ознайомитися з нею. 24 лютого я прокинувся від вибуху, але подумав, що це мені наснилося. Зачекав хвилин 15, почув другий, і вдягаючись, пішов будити дружину. Коли я будив її, вона запитала, чому я так рано встав, адже на роботу мені тоді не потрібно було. Я сказав, що почалася війна.

Отак ми й дізналися про початок війни.

Єгор Голуб з маленьким сином в бомбосховищі
Єгор Голуб з маленьким сином в бомбосховищі
Якими були ваші перші дії?

Ми зібрали все необхідне: документи та речі першої необхідності. Почалася повітряна тривога, я дітей спустив до підвалу, і день із ними там побув. Після цього я домовився зі своєю мамою, вона живе в Іспанії, що приїде на кордон з Україною, а я привезу туди дітей. Їхали ми туди 42 години, дорога була дуже складною, багато пробок, мало було заправок, де можна було заправитися.

Після того, як я їх відвіз, я повернувся до Києва і разом зі своїми друзями вступив у територіальну оборону.

У Instagram тебе відзначали історіями про допомогу хлопцям. Можеш розповісти, як допомагаєш?

Так, я також займаюсь і волонтерством. Закупив для одного підрозділу на велику суму речі. Хто їх давав я казати не буду, частина речей уже приїхала, частина приїде днями. І незабаром буде ще одне постачання.

Я вважаю, що зараз треба бути дуже корисними та допомагати тим, хто на передовій.

Що скажеш про дії нашої армії?

Я вважаю, що наші хлопці захищають нашу країну дуже якісно, ​​правильно виконують усі накази, гадаю, вони до цього готувалися. Вони дійсно показують себе як профі – лише з кращого боку.

Просто від себе емоції щодо таких нелюдських дій орків…

Побачене в Ірпені, у Гостомелі та Бучі шокувало, я не можу назвати тих, хто це зробив людьми, адже навіть тварини так не зробили б. Дуже шкода, що людей ґвалтували, вбивали, дітей убивали… дуже важко говорити на цю тему.

Також треба розуміти, що такі міста як Суми, Харків, Чернігів, Маріуполь, Бердянськ та інші завдали удару ворожій армії першими, їм потрібно віддати належне за те, що вона не просунулась далі. Я впевнений, що війна закінчиться нашою перемогою, адже ми маємо дуже сильну націю, яку не зламати.

За такі злочини ніколи не буде їм вибачення. Також не буде прощення тим, хто ці дії підтримує. Дуже сумно, що люди кажуть, що хочуть нас визволяти, не треба ні від кого визволяти! Ми жили, працювали, все було добре, а потім мордовія напала на нас вісім років тому, а тепер вирішила зовсім знищити таку націю, як Україна. Однак це ніколи не станеться!

Також читайте на нашому сайті інтерв'ю про війну від Ігоря Шевадзуцького, Тараса Шелестюка, Віктора Цехмейстра, Іванни Крупені, Якова Хаммо, Артема Лесюка, Карена Чухаджяна та Богдани Голуб.

Олександр Чєпілко
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: