«Закликаю всі міжнародні асоціації допустити росіян та білорусів до турнірів». рашист кремльов збожеволів

Президент IBA знову починає нести єресь
05 жовтня 2022р. 16:57
«Закликаю всі міжнародні асоціації допустити росіян та білорусів до турнірів». рашист кремльов збожеволів
умар кремльов / Фото - Twitter
Рашист Умар Кремльов, який є президентом Міжнародної федерації боксу (IBA), прокоментував місцевим ЗМІ рішення організації про допуск російських та білоруських спортсменів до міжнародних турнірів, на яких вони зможуть виступати з національною символікою своїх країн.

«Сьогодні бокс демонструє, що він вище, ніж політика. Коли починається спорт, закінчуються політичні ігри. І ми, боксерська сім'я, демонструємо, що ми незалежні, ми захищаємо спортсменів. Ми повинні дати всім атлетам рівні умови, тому що для них важливо, коли грає гімн і піднімається їх прапор, а не медалі, які їм вішають. Це вже вдруге».


«Також я закликаю всі міжнародні асоціації прийняти таке ж рішення, тому що воно правильне. Наше завдання, як спортивних функціонерів, захищати наших улюблених спортсменів і бути миротворцями в усьому, закликати всіх до світу. Спорт для цього і створений, щоб нести в світ добро. Так що, всіх закликаю приєднатися до нас і нашим рішенням».


Раніше IBA призупинила діяльність Федерації боксу України через втручання влади країни в її діяльність. 

Українським боксерам дозволять виступати під національним прапором на турнірах, проте під назвою «Українська команда IBA».
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: