07:20
Фаворит. Художній фільм
09:20
Теніс. Кубок Девіса. Чвертьфінал. Хорватія - Іспанія

Заур Абдуллаєв виграв у Хорхе Лінареса. Як це було

Всі головні події бою на порталі XSPORT.ua
Заур Абдуллаєв виграв у Хорхе Лінареса. Як це було
Заур Абдуллаєв, Хорхе Лінарес

Заур Абдуллаєв переміг ТКО12 Хорхе Лінареса


12 Раунд! Лінарес почав з потужних контратак, після яких Абдуллаєв також відзначився жорсткими попаданнями. Росіянин і венесуелець продовжили дарувати глядачам рубку в ході якої Хорхе впав після лівого бокового - нокдаун. Лінарес піднявся і відразу ж впав після ще одного бокового - нокдаун №2. Екс-чемпіон світу знову піднявся на ноги і росіянин почав забивати його біля канатів поки рефері не зупинив бій - технічний нокаут.

11 Раунд! Картина бою не змінюється. Абдуллаєв весь час пресингує, але в другій половині раунді він активніше в викиданні ударів. Зауру вдається потрапляти комбінаціями. Лінарес також потрапляє, але це легкі удари.

10 Раунд! Абдуллаєв почав з жорсткої двійки в голову і Хорхе знову довелося відступати. Після цієї атаки обидва боксера взяли хвилинну перепочинок і знову активізувалися в кінцівці. Заур дуже активно пресингує, але і пропускає назустріч. Очевидно, що зараз у Лінареса немає мощі і витривалості, щоб виграти. Якби це був молодий Лінарес, То дуже сумнівно, що він би відчув суперника такого рівня як Абдуллаєв.

9 Раунд! В середині трихвилинки Абдуллаєв серйозно потряс опонента ударами по корпусу. Лінаресу довелося рятуватися від цих влучень в печінку, опустивши нижче руки, і залишивши голову відкритою для атак.

8 Раунд! Абдуллаєв настає на Лінареса практично без ударів і багато пропускає. В середині раунду росіянину почали вдаватися атаки, завдяки яким він трохи потряс венесуельця. Швидко прийшовши в себе Хорхе відповів, відзначившись своїми точними влученнями. Лінарес в цьому бою частіше потрапляє, але видно, що мощі більше в ударах росіянина.

7 Раунд! Абдуллаєв трохи заспокоївся в пресингу, що дозволило Лінаресу знову домінувати на контратаках. Заур дуже мало потрапляв і все більше пропускав. В кінцівці раунду Хорхе добре дістав росіянина і той відчув удар.

6 Раунд! Абдуллаєв добре почав трихвилинку з ударів по корпусу і джеба. При цьому, росіянин іноді добре підключає аперкот. Лінаресу все рідше вдається добре контратакувати. У другій половині раунду Заур додав бічні і аперкоти, які допомогли йому завоювати перевагу.

5 Раунд! Абдуллаєв почав намагатися пресингувати досвідченого опонента і завдяки цьому частіше потрапляв. На останній хвилині раунду росіянину вдалося трохи потрясти суперника, але розвинути перевагу він не зміг.

4 Раунд! Лінарес поки швидше і за рахунок цього йде від більшості атак опонента. На початку другої хвилини росіянин потрапив боковим і аперкотом. Хорхе відчув ці удари і відразу повернув борг Абдуллаєва атакою з ще більшою кількістю влучень. Потім боксери трохи заспокоїлися і продовжили позиційну боротьбу.

3 Раунд! Лінарес пішов в атаку і добре діставав проспекту комбінаціями. Потім Абдуллаєв знову перейшов в атакуючу позицію, але Хорхе, Працюючи другим номером, викидав більше ударів і частіше потрапляв. Якщо до екватора бою росіянин не змінить картину поєдинку, то він в кращому випадку програє розгромним рішенням суддів.

2 Раунд! Лінарес почав жорстко зустрічати росіянина на контратаках. Неозброєним поглядом видно, що венесуелець більш досвідчений і вмілий. Але на стороні Абдуллаєва міць і молодість. У цій трихвилинці Хорхе добре відпрацював джебом і часто діставав печінку опонента.

1 Раунд! Абдуллаєв добре почав поєдинок, більш агресивно атакуючи досвідченого венесуельця. При цьому, Лінарес поки не дозволяє проспекту багато зробити.

"Бій почався!

" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо поєдинок Абдуллаєва і Лінареса.


19 лютого в Єкатеринбурзі російський проспект Заур Абдуллаєв (14-1, 8 КО) проведе поєдинок проти колишнього чемпіона світу в трьох вагових категоріях Хорхе Лінареса (47-6, 29 КО).

Абдулаєв в 2019 році воював за вакантний титул в легкій вазі проти Девіна Хейні і достроково поступився. З тих пір росіянин виграв три бої у Павла Малікова, Жори Амазаряна і Деяна Златичанин.

Лінарес свій останній бій провів в травні минулого року, поступившись рішенням Хейні.

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою в цій новині. Зразкове початок поєдинку - 23:00.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: