Зеленський був одним з тих, хто переконав Усика поїхати на реванш з Джошуа

Принаймні, така інформація дійшла до промоутера боксера
Зеленський був одним з тих, хто переконав Усика поїхати на реванш з Джошуа
Олександр Усик / Фото - sportrbc.ru

Президент України Володимир Зеленський підтримав намір Олександра Усика (19-0, 13 КО) провести другий бій з Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), незважаючи на війну з росією. Про це заявив промоутер боксера Олександр Красюк:

Усику дійсно потрібен був «спецдозвіл», щоб покинути Україну в кінці березня і почати підготовку до захисту трьох поясів чемпіона у важкій вазі? Його менеджер Егіс Клімас написав, що як батько трьох дітей він може покинути країну в будь-який момент.

Обидва твердження вірні. Фактично, як батько трьох дітей, він зміг залишити територію України. Справа в тому, що він довго не хотів цього робити. Він вважав своїм громадянським обов'язком захищати Батьківщину. І скажу відверто: нам довелося докласти чимало зусиль, щоб його переконати. Це була командна робота.

Я вже розповідав про військових, яких він зустрічав і що вони йому казали. Він самостійно ніколи б не погодився поїхати. Ми звернулися до міністра спорту, і він, наскільки мені відомо, спілкувався з прем'єр-міністром і президентом. Всі вони однозначно підтримали необхідність участі Усика в цьому поєдинку. Також був виданий спецдозвіл на перетин кордону.

Нагадаємо, Красюк заявляв, що Усик був готовий застосовувати зброю в теробороні.

Джерело: sport.onet.pl Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: