Лузан, Алтухов та Четверікова увійшли в попередню заявку збірної України на чемпіонат Європи-2022
Алтухов – про очікування від Олімпіади: «Хочеш розсмішити Бога – розкажи про свої плани»
Титулований каноїст готовий до старту на Іграх у Парижі
16:41
![Павло Алтухов Алтухов – про очікування від Олімпіади: «Хочеш розсмішити Бога – розкажи про свої плани»](/upload/resize_cache/iblock/9cf/916_537_2/9cfaa42799173ebddb0012ecbcf95d4a.jpg.webp)
Павло Алтухов / Фото - suspilne.media
Український каноїст Павло Алтухов поділився очікуваннями від літніх Олімпійських ігор-2024, яка стане третьою у його кар'єрі.«Про спортивні результати не загадуватиму, тому що так робити не потрібно. Хочеш розсмішити Бога – розкажи про свої плани. А про Париж – звичайно, що цікаво. Раніше Олімпіада була на іншому континенті чи дуже далеко від дому. А тут Олімпіада в Європі та ще в такому гарному місті, як Париж.
Хочеться подивитись, що підготували нам організатори. Тому що починаєш читати –, вони хотіли зробити щось особливе. Можливо, Париж як столиця моди запропонує щось екстравагантне в олімпійському селі та на аренах. Тільки приємні очікування, чекаю з нетерпінням».
Раніше українська гребчиха Людмила Лузан поділилася очікуваннями від виступу на літніх Олімпійських іграх у Парижі.
Коментарі 0