Вчора 13
Сьогодні 5
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Гребля на байдарках і каное: новини, календар змагань

Гребля на байдарках і каное є міжнародним видом спорту. Вона входить в програму Олімпійських ігор. Чемпіонат Європи, світу та інші великі змагання проходять під керівництвом Міжнародної федерації каное (ICF).

Змагатися в веслуванні на байдарках і каное дозволено чоловікам і жінкам. Як правило, чоловічі і жіночі команди змагаються окремо один від одного, але останнім часом на міжнародних турнірах беруть участь змішані групи. Брати участь можна в одиночній і парної естафетах, а також у складі команди з чотирьох чоловік. Існують дистанції на 200, 500, 1000 метрів (по прямій) і 5000 метрів (з поворотами).

Національна збірна України гідно представляє нашу країну в світовому спорті. Так, Юрій Чебан є дворазовим олімпійським чемпіоном в одиночній естафеті (2012 і 2016) і чемпіоном світу, а зараз працює головним тренером збірної України. У 2012 році в каное-двійці на дистанції 1000 метрів бронзову медаль завоювали Тарас Міщук і Дмитро Янчук. Також бронзовими призерами Олімпіади-2004 ставала команда-четвірка в складі Анни Балабанової, Інни Осипенко-Радомської, Олени Череватової і Тетяни Семикіної. Крім цього, Інна Осипенко-Радомська в одиночній естафеті завойовувала золото на Олімпійських іграх-2008 (500 метрів) і два срібла на Олімпійських іграх-2012 (200 і 500 метрів).

Новини веслування на байдарках і каное

В даному розділі публікуються головні новини веслування на байдарках і каное. У нас ви знайдете :

  • календар змагань з веслування на байдарках і каное: чемпіонат світу та Європи, чемпіонат України і т.д.;
  • склад збірної ;
  • новини про спортсменів ;
  • інтерв'ю та прес-конференції ;
  • новини про нагородження спортсменів ;
  • онлайн трансляції турнірів ;
  • відео змагань і багато іншого.
Читайте далі