Дві українські двійки вийшли у фінал чемпіонату світу
Грищун безпосередньо потрапила в фінал ЧС, Алтухов спробує це зробити через втішний заїзд
Українські спортсмени забезпечили собі вже три фіналу в Копенгагені
16 вересня 2021р. 12:56
![Грищун безпосередньо потрапила в фінал ЧС, Алтухов спробує це зробити через втішний заїзд](/upload/iblock/24c/24c906a80ad3166d4b5d57d403374854.PNG.webp)
Фото: Facebook Інни Грищун
У Копенгагені проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.
Українська байдарочніца Інна Грищун посіла друге місце в попередньому запливі на дистанції 1000 м і безпосередньо кваліфікувалася в фінал. Грищун фінішувала згодом 4.13,44 хвилини.
каноїст Павло Алтухова став останнім у своєму запливі на дистанції 1000 м і 16-м серед всіх учасників цієї дисципліни ( 4: 37.25 ). Пізніше сьогодні, 16 вересня, Алтухов візьме участь у втішному заїзді, де отримає другий шанс відібратися в фінал.
Нагадаємо, раніше українці кваліфікувалися в два фінали.
Коментарі 0