Лузан та Терета завоювали дебютне золото для України на Європейських іграх. Успіх партнерок по команді підтримали Кухарик і Трунов

Наша збірна підтвердила свій клас в веслуванні на байдарках і каное
22 червня 2023р. 16:17
Людмила Лузан / Фото - Getty Images
Українські каноїстки Людмила Лузан і Валерія Терета стали переможцями Європейських ігор-2023 Кракові.

Лузан і Терета показали кращий результат в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Українки відібралися в фінал після кваліфікації, посівши друге місце в своєму заїзді.

Європейські ігри. Краків, Польща. Гребля на байдарках і каное. Каное-двійки, 500 метрів. Жінки:

1. Людмила Лузан/Валерія Терета (Україна) – 1.58,233 с

2. Аніта Жаком/Марія Корбера (Іспанія) – 1.58,506

3. Гяда Брагато/Бьянка Нагий (Угорщина) – 1.59,163

Підтримали своїх партнерок по команді Олег Кухарик та Ігор Трунов, які також завоювали золото Ігор.

Українські веслярі здобули перемогу в байдарці-двійці на дистанції 500 метрів.

Європейські ігри. Краків, Польща. Гребля на байдарках і каное. Байдарка-двійка, 500 метрів. Чоловіки:

1. Україна (Олег Кухарик/Ігор Трунов) – 1.28,928 с

2. Німеччина – 1.29,825

3. Сербія – 1.29,855

У день офіційного відкриття Європейських ігор-2023 відбулися старти по семи видів спорту, в чотирьох з них брали участь українські спортсмени. Результати першого дня.