«Зробили щось неможливе». Тренер Лузан та Рибачок – про медаль Олімпіади-2024
![«Зробили щось неможливе». Тренер Лузан та Рибачок – про медаль Олімпіади-2024](/upload/resize_cache/iblock/5c6/916_537_2/5c67846c08ac329942583082702deff4.jpg.webp)
Старший тренер жіночої команди України з веслування на каное Микола Мацапура в інтерв’ю Владу Єфімову ексклюзивно для XSPORT прокоментував завоювання срібла Олімпійських ігор-2024 Людмилою Лузан
та Анастасією Рибачок:
Так, звісно, задоволений. Дуже задоволений. Я планував бронзу, тому що за попередніми заїздами китаянки і канадійки показали дуже хороший час. І я планував, думаю, будемо з іспанками боротися за бронзу. А тим паче, якщо дівчата проморгали трошки старт.Дівчата проморгали трошки старт, щось не вийшло зі старту в них. Їхали п'ятими-шостими, думаю, ну що, халепа.
Але я знав, ми працювали над цим. Фініш, останніх 150 метрів. Ми працювали, я точно знаю. І вони знають теж це. І я розраховував тільки на фініш.
Воно так і вийшло. Вони дійсно за 150 метрів до фінішу додавали таке. Я вважаю, що зробили щось неможливе.
Чи була можливість боротися за золото з китаянками?
Я думаю, якщо б старт був навіть при такій погоді, китайки б і боролися. Але зустрічного вітру, навіть розмови не було.Китаянки б взяли. Сто процентів взяли б китайки. Я вдома проводив, кажуть, тренування проводив.
Я контрольний ставив час. Ми готові були йти на дуже високий час. Десь 1:51-1:52. Такі показники ми могли показати. Ну, слава Богу, так.
Про різницю між сріблом у Токіо та Парижем:
Ну, конкуренція набагато більша. Самі розумієте. Додали всі країни, усі добавили. Особливо канадійці сильні стали. Другу медаль завжди важче. Тому що завжди на лідерів рівняються інші команди, інші країни і так далі. Так, як і вдома у нас в чемпіонаті.Завжди вже тяжко. Тому що завжди є якісь темні конячки.
Про вплив вітру:
Оце ж вплинуло на розподіл сил. Тому що була хвиля висока.Трошечки вправо був. Ну, по дистанції він навіть здавав вліво. Це всі, говорять, на дистанції катаються. Ну, по прапорцям трошки правий був. І хвиля розкатується. Оце найгірше, що коли спортсмени йдуть, вони можуть зачепити веслом хвилю і випасти. Ми розмовляли багато на ці теми.
Нагадаємо, що Україна пробилася у топ-15 медального заліку ОІ-2024.
Коментарі 0