17:25
Телемагазин
16:50
Волейбол. Польська Плюс Ліга. Барком-Кажани (Львів) - Алурон Варта (Заверці)

Український гросмейстер: «Напрочуд багато «тихої» допомоги надходило від білоруських та російських шахістів»

Коваленко заявив, що більшість його колег по цеху не підтримують війну в Україні
29 липня 12:01
Український гросмейстер: «Напрочуд багато «тихої» допомоги надходило від білоруських та російських шахістів»
Фото: Facebook Коваленка

Український гросмейстер Ігор Коваленко заявив, що більшість шахістів з білорусі та росії не підтримують повномасштабну війну в Україні.

А російський шаховий світ? Чи доводилося чути якісь відгуки?

Коли я був волонтером (перші два місяці війни), величезна кількість шахістів білорусі та росії пересилала гроші. Напрочуд багато «тихої» допомоги приходило звідти. З зрозумілих причин я не можу озвучувати їхні прізвища. Серед шахістів росії мало божевільних – набагато менше, ніж у будь-якому іншому зрізі російського суспільства. Тому на 98 тих, хто підтримує мене – і в моїй особі взагалі світ свободи думки – знаходиться лише двоє, тихо вболівають за карякіна/карпова.

У мене ті ж дані – але якось так виходить, що карякіна, карпова, галляміну та мракобіса шипова чути чи не більше, ніж 98% російських шахістів-противників війни. Чи не надто вони аморфні, ваші російські колеги?

У західному світі антиросійська активність тільки заохочується, їм нічого за це не буде – і вони досить пасивні. А ви хочете, щоб я висував претензії тим, хто за це може сісти у в'язницю, втратити матеріальні блага, і можливо майбутнє, а когось можуть побити? Почнемо з тих, кому нічого за це не буде. А коли настане час – дивитимемося на вчинки росіян.

Коваленко заявив, що ніхто не відмовляв його від вступу до ЗСУ.

Джерело: censor.net Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Теги

війна

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: